Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jön már meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön már meg?

Figyelt kérdés
3 hete a barátom megujjazott, persze közben ki kellett mennie a wc-re. Kezet mosott utána, majd megint megujjazott. Karácsony előtt meg kellett volna jönnie, de semmi jelét nem adta még, hogy meg akarna. Pattanásaim most kezdenek kijönni, ez remélem jó jel arra. Az idegességtől is lehet, hogy késik ugye? Nem lehetek terhes? Vagy igen? :S Egész nap ezen jár az agyam, lehet már emiatt is késik, mert felidegelem magam ezen. Mi lehet a gond?
2011. dec. 27. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kiment pisilni és attól félsz, hogy a kezén lévő pisitől terhes lettél?


Cicca, ink. menjél vissza legózni!

2011. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ettől nem lehetsz terhes. Fejezd be az agyalást...
2011. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de ha a kezén sperma volt? Olvastam, hogy a víz elpusztítja, de ha mégse? Akkor miért nem jön már meg?
2011. dec. 27. 19:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Késik persze.Ha nem dugta beléd a péniszét óvszer nélkül akkor nem lehetsz terhes.
2011. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
-.-"
2011. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pisilni ment, akkor hogy lenne sperma a kezén? A kettő nem jön tudtommal egyszerre...
2011. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz terhes nyugi :)

Az idegességtől késik vagy ha ez volt az első ujjazás akkor azért:D

2011. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az első ujjazástól is késhet? :O Ezt nem tudtam. Miért késhet tőle?
2011. dec. 27. 19:50
 9/13 anonim ***** válasza:

Gondolom azért mert egy új és szokatlan dolog, első aktus után tudom hogy késik (nekem most pont ez van) és ebből következtettem arra, hogy lehet nálad az ujjazástól :)

De nem biztos, hogy így van, ez csak az én véleményem

2011. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor terhesség tuti kizárva. Egy kicsit megnyugodtam, legalábbis remélem. De attól még idegesít, h miért nem jön már meg. Amilyen szerencsétlen vagyok, biztos szilveszterkor lesz meg...-_-
2011. dec. 27. 19:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!