Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig él a sperma ha? (bővebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig él a sperma ha? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

december 16án voltam együtt a barátommal. Nem használtunk óvszert, és gyógyszert sem szedek. Mi idióták megszakítással csináltuk. 3x egymás után aztán szünet és még 2x egymás után. Mielőtt elment volna kivette, pár perc eltelt mire megint visszatett. A spermák attól még nem haltak meg ugye? És akár terhes is lehetek? És a teszt az együttlét után két héttel mutatja ki, hogy terhes vagyok?


/Nem kell k*rvázni, leoltani, nem arra vagyok kíváncsi/

A normális válaszokat előre is köszönöm.


2011. dec. 20. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:

Hát ha 40 kilós vagy, akkor ne lepődj meg, ha leáll a menstruációd, meg rendszertelen. Én ugyan 160 magas vagyok, de amikor egy betegség miatt lementem 45 kilóra, nekem is leállt. Az anorexiások sem menstruálnak. (ÉN nem az voltam.)


Valószínűleg abszolút nem is lennél termékeny, de ezt azért nem kéne készpénznek venni, mert a természet csodákra képes.

2011. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:

Figyelj, én nem orvos vagyok, hanem biológus. Nem tudom a fejforgatós vizsgálat mire jó :), de azt tudom, hogy a pajzsmirigy túltermelésnek lehet következménye az erőteljes fogyás. Ezt viszont csak úgy tudják megmondani, ha vért vesznek és lemérik a hormonok szintjét.

Más: a pajzsmirigy is okozhat kemény zavarodásokat a menstruációs ciklusban, lehet ez üti ki ennyire, hogy hol megjön, hol nem meg ilyenek.

Ne de szexhez továbbra is gumit, ha már nem hagyjátok ki! :)

Mára mennem kell, de holnap jövök. Ha gondolod, írj privit.

2011. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 A kérdező kommentje:

Én sem tudom mire volt jó, de nagyon durva volt. Azt hittem, hogy zuhanok le és az ajtóba kapaszkodtam :|

Írok :)

2011. dec. 20. 19:14
 64/75 anonim ***** válasza:
Jóhogy lehetsz terhes! Sőőőőt lehet már megszállt a Szentlélek szóval jobb ha felkeresel egy orvost!
2011. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
kis k*rva vagy, ökör, kis 96os nyomorék azt sem tudja, hogyan működik az ember szaporodása de kefél fűvel fával, elb*sztad a gyerek meg a saját életedet is te szerencsétlen gyilkos!
2011. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 A kérdező kommentje:

22.13 gondolkozzál már ember.

1. nem biztos, hogy terhes vagyok

2. ha mégis akkor sem vagyok gyilkos.. nem vetetem el.

3. Honnan veszed, hogy kefélek fűvel fával te retardált idióta. Ha értelmeznéd a szöveget számodra is világossá válna, hogy 2 lkalommal szexeltem összesen. UGYANAZZAL a fiúval.

2011. dec. 21. 14:49
 67/75 Hörpilla válasza:
Lehet, hogy ez most kicsit durvább lecke lesz az élettől, de a magam részéről nekem szimpatikus a hozzáállás, hogy semmiképp sem akarod levetetni. Izgulunk Érted! majd írd meg, hogy mi van!
2011. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 A kérdező kommentje:

Ez aranyos, rendben :) Tegnap is, ma is együtt voltam a barátommal.. ÓVSZERREL és Ő is mondta meg én is gondoltam, hogy sokkal jobb volt az egész, mert nem azon izgultunk, hogy lesz e baba vagy nem :)


Tesztet pedig 30.án csinálok, akkor telik le a 2 hét:)

Majd megírom mi van!

2011. dec. 23. 18:08
 69/75 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most nagy hülyeséget mondok. Javítsatok ki, ha nem.. De ha tudtommal a terhesség első pár hetében nem nagyon lehetne sexelni.. vagyis durvábban nem, mert előidézhet vetélést. Esetleg rosszul tudom?
2011. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 A kérdező kommentje:
Erről még nem hallottam, de remélem igazad van, mert akkor az azt jelenti, hogy nem vagyok terhes :D ugyanis elég sűsűn csináljuk:)
2011. dec. 25. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!