Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig él a sperma ha? (bővebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig él a sperma ha? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

december 16án voltam együtt a barátommal. Nem használtunk óvszert, és gyógyszert sem szedek. Mi idióták megszakítással csináltuk. 3x egymás után aztán szünet és még 2x egymás után. Mielőtt elment volna kivette, pár perc eltelt mire megint visszatett. A spermák attól még nem haltak meg ugye? És akár terhes is lehetek? És a teszt az együttlét után két héttel mutatja ki, hogy terhes vagyok?


/Nem kell k*rvázni, leoltani, nem arra vagyok kíváncsi/

A normális válaszokat előre is köszönöm.


2011. dec. 20. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:

Tartom magam ahoz amit mondtam (nem vetetem el)

Ezt már csak azért kérdeztem, hogy tudjak érvelni a szüleimmel szemben.

2011. dec. 20. 17:38
 42/75 anonim ***** válasza:
Különben egyetértek Palm-mal, tudod, én kismama vagyok, és ahogy itt írogatok neked, érzem, hogy rugdal a kislányom belülről. Könnybe lábadt a szemem, amikor arra gondoltam, hogy ezt az életet is meg lehet szüntetni és sokan meg is teszik lelkiismeretfurdalás nélkül.
2011. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
Szerintem a szüleid jobban tisztában vannak a dologgal, mint Te. Bár ki tudja... Ha nem sikerült neked megtanítaniuk mostanáig, hogy óvszer nélkül nem szexelünk, akkor bármi lehet.
2011. dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
17:39, ez aranyos lehet... :) Én még nem voltam kismama soha, de remélem majd egyszer... :)
2011. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:

Ez tényleg az egyik legcsodálatosabb érzés, amit egy nő megtapasztalhat. Najó, amikor éjjel nem hagy aludni, akkor nem annyira, de még így is. :)

Ne játssz ezzel Niki. Nem ér annyit az egész.

2011. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 A kérdező kommentje:

Hmm :) A Te kicsidnek már biztos jó anyukája lesz :)

Hát én pont most sírok. Lehet, hogy terhes vagyok és ha belegondolok, hogy el kéne vetetni hátsírógörcs. Ha pedig megtartom az a sok bántás amit kapok (jogosan) hát akkor is:/

De az biztos, hogy jó anyuka lennék.

Kishugommal (4 éves) amióta megszületett gondját viselem amikor anya dolgozik .. tehát legtöbbször.

Okos értelmes és szép kislány.

Ráadásul biztos sokan segítenének. Na de nem szaladok ennyire előre :D

2011. dec. 20. 17:45
 47/75 anonim ***** válasza:

Mi itt nem mondhatunk sem igent, sem nemet arra, hogy mi legyen ha...

Abban viszont biztos vagyok, hogy mától kezdve sokkal felelősebben fogsz a szexhez állni.

Most ne sírj, mert egyelőre nincs miért. Inkább örülj a húgodnak :)

2011. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy még egyszer nem leszek ilyen hülye.


Nézzétek csak.. volt egy lány aki arra volt kíváncsi, hogy hogyan lehet elveszíteni egy gyereket.

ezeket a válaszokat írtam neki:

B*szni tudsz, de egy kisbabát felnevelni már nem? Hogy vagy képes egy ilyen kérdést feltenni ilyen hideg vérrel? A hozzád hasonló r*bancokat tudnám felakasztani :@@@@ Gondolj már bele hány Nőnek nem lehet gyereke, te meg csak így megölnéd?:|| Ha nincsenek meg a rendes körülmények akkor azt mondom oké.. de azért így feltenni, ilyen témában egy kérdést.. hát b*zdmeg a pofám leszakad.

Ha meg fake a kérdésed elgondolkozhatnál azon, hogy milyen dolgok azok amik szórakoztatóak és mik azok amelyek nem vicc tárgyát képzik ;)


"amikor majd vagdossa az ereit, h ő nem akart gyereket."

B*zdmeg ha nem akar gyereket akkor védekezzen -.- Jó lehet kiszakadt a gumi.. de akkor is hogy a f*szba lehet ilyen kérdést feltenni? -.-

"Kedves" kérdező .. nagyon remélem, hogy nem vagy terhes mert ilyen anyát még a legnagyobb ellenségemnek SEM kívánok !!!

De én még mindig azt mondom, hogy nagyon fake szaga van ennek az egésznek ..ilyenkor miért nem válaszolsz kiscsillag?^^


Leoltottam, mert nem védekezett erre most én sem.

Hát erre szokás azt mondani, hogy minden ember a saját hibájából tanul:/

2011. dec. 20. 17:53
 49/75 anonim ***** válasza:

Hát igen... mondjuk, én ilyen hangnemben sosem oltottam le senkit, annak ellenére, hogy bizony sokszor felvesztem a kérdéseken. És látod, most meg kikérted magadnak, hogy ne ribancozzanak.

Azt hiszem, nem csak szexben leszel óvatosabb, hanem kommunikációban is.

Gondolom, nem a te ötleted volt az óvszer nélküli szex. Sejtem, hogy a barátod olyanokat mondhatott, hogy nem is szereted ha nem mész bele. Tudod a pasik ez másként látják. Nem az ő felelősségük az egész, nem ők lesznek terhesek, nekik könnyű beszélni.

AMúgy ő most hogy áll a dolgokhoz?

2011. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
okos dolog megszakítással csinálni...pedíg pont az egyszerre élvezés és a bele élvezés a legjobb a szexben.vagy ha nem is a legjobb,de nagyon jó.a spermium elvileg kb 1 napig él a levegőben,és 3 napig a nunalében.mert hogy anyi idő, amíg onnan, ahova be tette a fiú, el ér a petesejtig.a másik, hogy nem tudoom tudtad-e hogy a spermiumok nagyon kicsikék, és ha letörlöd a f aszról utánna is marad rajta+az utóváladékban is van jópár darab+szex közben is kijön néhány, ha nem is milliárdok,de párezer.(mert hogy elélvezéskor több milliárd jön ki normális esetben)
2011. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!