Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig él a sperma ha? (bővebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig él a sperma ha? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

december 16án voltam együtt a barátommal. Nem használtunk óvszert, és gyógyszert sem szedek. Mi idióták megszakítással csináltuk. 3x egymás után aztán szünet és még 2x egymás után. Mielőtt elment volna kivette, pár perc eltelt mire megint visszatett. A spermák attól még nem haltak meg ugye? És akár terhes is lehetek? És a teszt az együttlét után két héttel mutatja ki, hogy terhes vagyok?


/Nem kell k*rvázni, leoltani, nem arra vagyok kíváncsi/

A normális válaszokat előre is köszönöm.


2011. dec. 20. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a spermák nem haltak meg.
2011. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, irány a doki!
2011. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
Sajna lehetsz terhes:/ De ha megnyugtat van pár ismerősöm akik ugyanugy nem védekeztek mint te és nem lett semmi bajuk, viszont van olyan is,aki terhes lett. Biztos h fog késni a menzid mert gondolom ideges is vagy. 2 hét mulva csinálhatsz csak tezstet mert az mutatja ki, de sztem menj inkáb nődokihoz mert az biztosabb,viszont ott csak az 5.hét után tudja megnézni h terhes vagy e.
2011. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
a spermium az olyan kis g*ci, hogy addig él, amíg agyon nem vered bézbózütővel
2011. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:

Kicsit későn jut eszedbe aggódni, már a 72 órás tabiból is kimentél. Igen, lehetsz terhes. A spermák a húgycsövében lazán túlélték a pár perceket.

15 évesen még talán nem szexelni kéne, főleg ha ennyi ismereted sincs ezen a téren.

2011. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :// nem túl biztató :((

Ha terhes vagyok engem a szüleim kinyírnak :||

És még mondani se tudom senkinek, hogy vigyenek el nőgyógyászhoz, mert ha mégse vagyok terhes akkor megint csak rábaszok :S

Ajj soha többet nem csinálunk ilyet, ilyen ideges még osha nem voltam.

A vérzésem pedig már egy ideje késik.

Vagy azért, mert terhes vagyok vagy azért, mert múlt hónapban 2 hétig megvolt. (nálam sajnos szokott ilyen lenni és akkor vagy nem jön meg a köv. hónapban vagy késik egy két hetet)

Tehát nem vagyok biztos egyikben sem :(

Amint letelik a két hét megyek és csinálok egy tesztet.

2011. dec. 20. 16:44
 7/75 A kérdező kommentje:

16:43 teljesen igazad van.

Haragszom is magamra, hogy hogy mehettem bele.

a 72 órásról pedig azért késtem le, mert nekem meg sem fordult a fejemben a terhesség lehetősége egészen máig amikor láttam a barátomon, hogy ideges. Mondta, hogy elmesélte az anyukájának és Ő mondta neki, hogy lehetett volna annyi esze h legalább megtörli és több időt vár ha már óvszert nem használtunk.

És hát most tiszta ideg vagyok én is :((

2011. dec. 20. 16:48
 8/75 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondom, hogy aki 12-14 évesen azt kérdezgeti itt, hogy lehet-e terhes, annak mindnek terhesnek kellene maradni. aztán egy pár jó atyai pofon és a gyerek megszülése után el tudna gondolkodni azon, hogy megérte-e tanulás helyett a f*sszal játszadozni
2011. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
mást nagyon úgysem tehetsz
2011. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
16:50: tudod mi a helyzet? Hogy kár az abortált magzatokért...
2011. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!