Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig él a sperma ha? (bővebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig él a sperma ha? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

december 16án voltam együtt a barátommal. Nem használtunk óvszert, és gyógyszert sem szedek. Mi idióták megszakítással csináltuk. 3x egymás után aztán szünet és még 2x egymás után. Mielőtt elment volna kivette, pár perc eltelt mire megint visszatett. A spermák attól még nem haltak meg ugye? És akár terhes is lehetek? És a teszt az együttlét után két héttel mutatja ki, hogy terhes vagyok?


/Nem kell k*rvázni, leoltani, nem arra vagyok kíváncsi/

A normális válaszokat előre is köszönöm.


2011. dec. 20. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A kérdező kommentje:

Bocsánatot is kértem a lánytól levélben. :SS

Egyébként megtehettem volna, hogy szólok Neki.. de eszembe se jutott annyira benne voltunk :| fogalmam sincs, hogy tehettem ilyet, pedig előtte mentünk el venni.

A barátom pedig jobban ki van akadva mint én, és magát hibáztatja. Nagyon kiborult amikor rájött, hogy talán terhes vagyok, mert azt hitte, hogy el fogom hagyni. De megnyugtattam, hogy semmi ilyesmi.. és, hogy akkor még jobban kötődnék hozzá. Erre azt mondta, hogy úgy érzi mellettem tudna apa lenni:)

2011. dec. 20. 18:11
 52/75 anonim ***** válasza:
Ő hány éves? Most hibáztatja magát, persze, és az szép volt tőle, hogy azért szólt neked is, de őszintén, nem vagyok biztos abban, hogy tizenves fiúk épp apaságra vágynak...
2011. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 A kérdező kommentje:

Ő 16. Nyilván nem ez volt minden vágya :/ De ha nem is vagyok terhes legalább tudom, hogy Ő is komolyan gondolja.


Azt el is felejtettem mondani, hogy az volt a második alkalom, hogy Vele voltam és Ő vette el a szüzességem, az számít? Úgy értem ugyan úgy lehetek terhes mint az aki aktívan él szexuális életet vagy így azért csökken az esély?


És az előbb olvastam olyat, hogy a megtermékenyülésnek köze van az orgazmushoz. Ez igaz vagy csak hülyéskedtek?

Azért kérdezem, mert én egyszer sem élveztem el. Mondjuk szerintem hülyeség, de azért megkérdezem hát ha van még egy kis remény :s

2011. dec. 20. 18:25
 54/75 anonim ***** válasza:

Itt sokminden van.

1. a szüzesség elvételekor is teherbe eshetsz. Nem akarok én indiszkrét lenni, de akkor használtatok óvszert, és az mikor volt?

2. az orgazmus elősegíti a teherbeesést, de nem kötelező velejárója a megtermékenyítő aktusnak. Tudod az olyan, hogy +1%, ha orgazmusod is volt szex közben. Akkor erősebb a méh szívóereje, vagy hogy mondjam el érthetően :)

Különben ezért nem tudom mennyira jó ilyen fiatalon szexelni, a szervezeted nem biztos hogy elég érett ehhez. Tudod orgazmus nélkül a szex az olyan, mint a töltöttkáposzta hús nélkül. Megeszed ha nincs jobb. Ha picit várnál még és jobban rá lennél élezve a dologra, akkor a szex nem stressz, hanem örömforrás lehetne.

2011. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 A kérdező kommentje:

Most sem volt stressz:) De biztos Neked van igazad :)

Ha jól emlészem dec. 3án voltam Vele először és akkor használtunk óvszert:)

2011. dec. 20. 18:41
 56/75 anonim ***** válasza:

:) már hogyne lenne stressz? :) most is itt izgulsz, hogy van-e baba vagy nincs, te kislány te. :)

Gondolom, akkor nem szakadt el a gumi meg semmiféle baleset nem történt, ugye? Mert már azon agyaltam, hogy akkor hoztátok össze, és most azért késik/késett.

2011. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 A kérdező kommentje:

Ja azt hittem, hogy a szex alatt gondoltad. és én arra mondtam, hogy nem volt stressz. Élveztem attól függetlenül, hogy nem mentem el:)

És most kérdeztem meg, Tőle, hogy mikor húzta fel, mert amikor először betette nem is számítottam rá és mondta, hogy akkor még nem volt rajta. És csak kis idő után tette fel :// Az elején mondjuk nem ment el, de előváladék az lehet :o :(( Lehet, hogy tényleg azért késik :(


a másik gond pedig az, hogy nyár eleje óta szédülök fáj a fejem és hányingerem van. Állandóan fogyok (pedig nem idegeskedtem egészen mostanáig) az orvosok sem tudják mi bajom lehet. Tehát még a jeleket sem tudom észrevenni :Ss :/

2011. dec. 20. 18:56
 58/75 anonim ***** válasza:

Na, akkor elsőre, hogy megnyugodj, szerintem tesztelj egyet holnap. Az első alkalom óta eltelt 17 nap, azt tuti kimutatná a nap bármely szakában. Aztán tesztelj egyet 30-án.

Más: hormonszinteket mértek neked? Pajzsmirigyed rendben?

2011. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 A kérdező kommentje:
Úgy lesz:)
2011. dec. 20. 19:02
 60/75 A kérdező kommentje:

Legutóbb novemberben voltam orvosnál, és adtak egy időpontot Pestre a kórházba JANUÁR 30.ra .. addig még komolyabb bajom is lehet. nyáron 55 kg voltam pár hete már csak 40.

Egyébként annyiból állt a vizsgálat, hogy forgatták a fejem jobbra-balra -.-

2011. dec. 20. 19:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!