Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy el ment a barátnöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerekes Kitty kérdése:

Lehet hogy el ment a barátnöm pasija de a pasija se tudja . és most fél hogy terhes és szerintetek vagyen be tabletátt de szedi antibiotikumot tabletát és antibiotikumot lehet e szedni egybe? .

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha csak lehet hogy elment, akkor még érdemes keresni a lakásban vagy a közvetlen környékén, szerintem meg fogjátok találni. ha a barátnőd fél, hogy terhes, akkor menjen orvoshoz.

neked pedig egy jó tanács: [link]

2011. dec. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi az, hogy lehet, hogy elment, de lehet, hogy nem?:D lol,az orgazmus az már csak ilyen kis szúnyogcsípés szerű dolog, hogy vagy megérzed, vagy nem? xD


beveheti az esemény utánit, de az antibiotikum csökkenti a hatását. de ez még mindig jobb, mintha csak úgy ülnétek, és várnátok, hogy mi lesz.


amúgy te miért nem tudsz fogalmazni?:D

2011. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LadyLee ***** válasza:
A rendes fogamzásgátlót lehet szedni antibiotikummal, legfeljebb egyes antibiotikumok csökkenthetik a hatását - de még úgy is jobb, mint a "semmi". Ha pedig a 72 órás tablettára gondolsz (feltételezem igen, mert a sima tablettával már nem mennének messze aktus után), azt pedig nem tudom, de feltételezem, hogy igen. Viszont mindenképpen nőgyógyásznak kell felírnia, szóval menjen el dokihoz, ő pedig majd elmondja, hogy lehet-e, illetve hogy csökkentheti-e a hatásfokát.
2011. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyen be 72 órás fogamzásgátlót, de te ne szedd a fogalmazásgátlót, hanem tanulmányozd a magyar helyesírás szabályait!
2011. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Le a kalappal mindenki előtt, aki kibogozta, hogy mit akar kérdezni szegény gyermek...

Én feladom... az biztos, hogy a FOGALMAZÁSgátlót bevette.

2011. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!