Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlthét szerdán vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthét szerdán vettem be antibiotikumot, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szóval szerdán bevettem egy antibiotikumot mer beteg voltam,de nem akartam szedni, így csak egyet vettem be, vasárnap pedig a párommal együtt voltunk. Szerintetek sok esély van rá h terhes leszek?? Remélem 4nap alatt az kiment belőlem. Segítsetek!
2011. dec. 6. 22:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
MIVAN?!
2011. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
persze mellette szedtem rendesen a fogamzásgátlót..
2011. dec. 6. 22:24
 3/22 A kérdező kommentje:
nemérted???!
2011. dec. 6. 22:25
 4/22 anonim ***** válasza:
nem tudtad, hogy az antibiotikum olyan hogyha elkezded szedni akkor mindet be is kell, különben még rosszabbul leszel mint előtte?
2011. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Az az antiBÉBI, nem az antibiotikum.
2011. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
a tabid tájékoztatója nem ír az antibiotikum esetleges hatásáról?
2011. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
de a párom nem szereti az óvszert, és ezért nem szedtem be. de ugye nem leeszek terhes?:S
2011. dec. 6. 22:27
 8/22 anonim ***** válasza:
már az vagy.
2011. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
de egy szemtől???
2011. dec. 6. 22:29
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha benned ment el, jó esélyed van rá. Olvasd el mindkét bogyó betegtájékoztatóját. Az antibiotikum már egy szemnél is simán megborítja annyira a hormonháztartás(az antibébi általi mesterséges), hogy átállhattál termékeny időszakra.
2011. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!