Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlthét szerdán vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthét szerdán vettem be antibiotikumot, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szóval szerdán bevettem egy antibiotikumot mer beteg voltam,de nem akartam szedni, így csak egyet vettem be, vasárnap pedig a párommal együtt voltunk. Szerintetek sok esély van rá h terhes leszek?? Remélem 4nap alatt az kiment belőlem. Segítsetek!
2011. dec. 6. 22:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hogy lehettek ilyen hülyék?? Az antibiotikumot nem poénból szokták felírni, hanem mert valami komolyabb betegséget vett észre az orvos, vagy épp szeretné az esetleges szövődményeket elkerülni. És csak azért, hogy egy jót szexelhessetek, tojsz magasról erre? Nincs olyan, hogy valaki nem szereti a gumit, sőt olyan sincs, hogy nem bírja - legalábbis akkor, ha szeretnétek a teherbe esést elkerülni... Ha kockára akarod tenni az egészségedet, csak mert a pasid azt mondta, szíved joga, hátha kórházba kerülsz pár hónapra, és akkor már a gumis és a gumi nélküli szex kérdése is meg lesz oldva, szegény barátod, ne is tudom, mihez fog kezdeni...
2011. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezt mondom a gumiról. De a társadalom olyan, mint az élő fa, egy igen jelentős része gyökér.
2011. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!