Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlthét szerdán vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthét szerdán vettem be antibiotikumot, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szóval szerdán bevettem egy antibiotikumot mer beteg voltam,de nem akartam szedni, így csak egyet vettem be, vasárnap pedig a párommal együtt voltunk. Szerintetek sok esély van rá h terhes leszek?? Remélem 4nap alatt az kiment belőlem. Segítsetek!
2011. dec. 6. 22:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Most az a kérdés, hogy az antibiotikum miatt hatástalan lehetett-e a fogamzásgátlód?

Mert ha igen, akkor ajánlom, hogy olvasd el a fogamzásgátlódhoz mellékel tájékoztatót (a gyógyszeres dobozban található, a tabletták mellett).

2011. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
az antibiotikumról nem ír semmmit.
2011. dec. 6. 22:54
 13/22 A kérdező kommentje:
jade bocs mégis.
2011. dec. 6. 22:58
 14/22 A kérdező kommentje:
az oké, leírja, hogy csökkenti az antibiotikum a gyógyszer hatását, de h egy szem is?? és h 4 nap után is ugy hat e?? :S
2011. dec. 6. 23:14
 15/22 anonim ***** válasza:

Egy szem talán nem lesz hatással a fogamzásgátlódra, de a pasid egy ritka önző ember.

Az antibiotikumot végig kell szedni, különben többet árt, mint használ. Nem hiszem el, hogy neki fontosabb volt az, hogy gumi nélkül szexeljetek, mint az egészséged.

2011. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem lesz baj. háát mondhatjuk így is... most micsináltam volna.. ugy meg nem akart.. gumit sem akart huzni..háát ://
2011. dec. 6. 23:38
 17/22 anonim ***** válasza:
Akkor mondhattad volna neki, hogy vagy gumi vagy nincs szex, mert te antibiotikumot szedsz aminek az a hatása, hogy az antibébi tabletta "nem fog védeni", így apuka lehet belőle könnyen...
2011. dec. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Akkor nincs szex, ennyi. Ha ezt nem képes megérteni...nem akart gumiba...párom sem szívesen, de amikor a 3. antibiotikumot kaptam, akkor 2 hónapig használtunk óvszert, hogy tutira ne legyen baj.
2011. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 The Mastermind ***** válasza:
Ha minden igaz, nem lett bajod, azt leszámítva hogy kitenyésztettél magadban egy félig-meddig antibiotikum rezisztens bacigenerációt (ha egyáltalán bakteriális fertőzésed volt persze...) Mindenesetre én néznék egy terhestesztet a helyedben, de az sajnos csak 3-4 hét után működik...
2011. dec. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Miért az ilyen szaporodik?! Azon felül miért mondják a lányok, hogy nem ribancok amikor egy szavukba kerül a fiúknak és már nem is érdekli őket a gumi fontossága, mert "a párom nem szereti"? ... NAGYON remélem, hogy nem vagy terhes, már csak azért is, mert szegény gyerek már most egy szinten lenne veletek.
2011. dec. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!