Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pozitív lett két "facelle"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitív lett két "facelle" nevű terhességi tesztem, de szedtem antibiotikumot, lehet mellékhatás, vagy terhes vagyok? Kifejtem még =>

Figyelt kérdés

Tüszős mandulagyulladásom volt és AZI SANDOZ 500mg antibiotikumot kaptam, valamint most járok a 32. napon, és alapból 28-32 nap között szokott megjönni. Ezen kívül lehet, hogy fel vagyok fázva, mert kb 10 percenként járok pisilni, meg egyébként is úgy fáj a hasam, mintha meg akarna jönni.

Az egyik teszten a csík erős lett, a másikon meg egész halvány.


2011. nov. 23. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
lehet mellékhatás, pont ezeket még nem használtam, de másfajta teszt és gyógyszer is írta h lehet pozitívat mutat tőle 20
2011. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tisztázzunk valamit. Pozitív terhességi tesztet gyógyszer NEM okoz. A hormon, amit kimutat, a beágyazódott embrió által termelődik (illetve néha nagyon ritka cisztánál), tehát ha pozitív, akkor ott 99.9%, hogy terhesség jött létre!
2011. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. nov. 23. 22:02
 4/10 A kérdező kommentje:
o.O Akkor most mi? :S Doki többet tud mondani?
2011. nov. 23. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz! Ha pozitív, akkor ott nagy valószínűséggel baba van, jobb ha megnéz.
2011. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt hiszem, hogy az antibiotikum kinyírta a fogamzásgátlódat és összejött :(.

A + teszt mindig babát jelent, főleg 2... sem a felfázás, sem a gyógyszer nem befolyásolja a teszt eredményét, az HCG-t mutat ki, és akkor lesz +, ha HCG van a szervezetedben, ami a baba miatt van.

2011. nov. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszer nem befolyásolja.

Minden bizonnyal terhes vagy!!!

2011. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 dolog csinál magas hcg szintet - vagyis pozitív terhességi tesztet


1 terhesség

2 bizonyos típusú rákbetegségek


terhességnek sokkal nagyobb a valószínűsége

2011. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót, de gumiban csináljuk :/
2011. nov. 24. 12:10
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor selejtes volt a gumi, vagy nem jól használtátok - fals pozitív teszt nincs, 2 pozitív teszt azt jelenti, hogy terhes vagy ...hacsak nincs olyan rohadt peched, hogy rákos vagy, de mint írtam ennek kicsi az esélye
2011. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!