Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, és tegnap óta beteg vagyok, tegnap este hánytam is, kb másfél órával a tabletta bevétele után.

Ma is ugyanúgy vagyok, nem is nagyon ettem, de félek hogy megint kihányom este (mert most enni fogok). Ilyenkor mit tegyek? Olyan mintha be se venném? Az ok, hogy akkor most majd védekezni kell, de nem lesz semmi bajom, attól, hogy kihányom? Mennyi a felszivódási ideje? Szerintetek mit csináljak?


2011. dec. 12. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak nem fog védeni. Meg ha több tablettát is kihánysz, akkor lehet lesz egy kis pecsételő vérzésed is.

Ne csinálj semmit, csak védekezz óvszerrel is.

2011. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Olvasd el a betegtájékoztatót, szerepelnek rajta a szedéssel kapcsolatos tudnivalók. Az, hogy mennyi a felszívódási ideje, az összetételtől függ.

Szerintem keresd fel a www.a-ha.hu oldalt, ahol egy hivatásos nőgyógyásznak is kikérheted a véleményét. Írd meg neki a problémádat a fontosabb adatokkal (korod, mióta szeded a tablettát, a tabletta neve...).

2011. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!