Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez ilyenkor mit kell tenni :D...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ilyenkor mit kell tenni :D lent?

Figyelt kérdés

nah szóval mamám mindig a legjobb alkalmakból nyit be és úgy esett hogy bejött pont mikor együtt voltam a barátnőmmel és mind a ketten pucérak voltunk .. és tevékenykedtünk nah és ő bejött ránk nézet és kiszaladt..

csináljak valamit ?


2011. jan. 7. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
nyiss be te is amikor o puceran van
2011. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tégy úgy, mintha nem történt semmi. ha rákérdez közöld, hogy védekeztetek. semmi több. szerintem ő sem fog kitérni a dologra.
2011. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de olyan gáz XD
2011. jan. 7. 23:13
 4/10 dzsoni dákó válasza:
Csináld úgy hogy máskor 69 közben kapjon rajta titeket,többet nem fog benyitni garantálom. :)
2011. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Máskor kopogj.Én csak ennyit mondanék.Szerintem ő kellemetlenebbül érzi magát most.
2011. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
18
2011. jan. 8. 00:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit. Nagykorú vagy, ha ő rákérdez, akkor válaszolhatsz - de nem fog.

XD

2011. jan. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ráfordíthatnád a kulcsot a zárban. Vagy ha nincs kulcs akkor szerelj be egy olyat amihez van. Ez egy 100%-os, kipróbált módszer. :D
2011. jan. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha nincsen kulcsos ajtód akkor vegyél egy olyan benyomósat amiben egy ilyen rúd van (nem cikizésbőm magyarázom hogy néz ki, hanem nem tom a nevét)
2011. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!