Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezer meg ezer kérdés, de ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezer meg ezer kérdés, de ez mégis más, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és a menstruációm lejárta után és előtt közvetlen voltam együtt a barátommal. Amikor levettük az óvszert mindkétszer megnéztük kiszakadva nem volt, de másodszor mintha felül kicsit olyan lett volna. Rengeteg stressz, és egy nagy trauma is ért a hónapban a 6. napja, hogy késik. Mellette gyógyszert is szedek nurofent és izomlazítót. Tegnap este óta valami nagyon kevés barna folyás kezdődött el meg görcsölget a hasam. Sajnos már annyi mindent olvastam, hogy nem tudom örüljek-e hogy meg fog jönni, vagy ez is a terhesség jele. Vki tudna segíteni? Tesztet megvettem, h a holnapig nincs változás reggel megcsinálom. Lehet hülye kérdés, de nemrég vesztettem el és nagyon félek. :(
2011. dec. 11. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz terhes. De ez közel sem biztos. Mindig pontos szokott lenni a menstruációd? Mert ha nem,akkor simán beleférhet akár a 6 nap csúszás is. Illetve említetted hogy rengeteg stressz ér.

Szerintem itt úgy se fogod megkapni a választ. Sztem ne várj a teszttel! Csináld meg! És akkor megnyugszol teljesen vagy ha pozitív lesz, akkor már tudsz más irányban is gondolkozni!

Nekem egyszer pl amikor el kezdtem szedni fogamzásgátlót és végre a párom belémélvezhetett, utána nem jött időben a mesntruációm. már egy hete késett, vettünk tesztet, megcsináltuk. negatív lett. rá két órára megjött. Sokszor a félelem annyira tudja befolyásolni, hogy nem jön meg!

Szóval ha meg van a teszt, akkor szerintem ne késlekedj!

2011. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem leszel terhes ne aggódj.
2011. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is volt egy ugyanilyen stresszes menstruációs késésem. Reggel 7kor megcsináltam a tesztet, lenyugiztam mert negatív lett, 9-kor pedig megjött. Próbálj meg lazítani, már ugysincs nagyon mit tenni, holnap csináld meg, de én arra szavazok, hogy nem vagy terhes.
2011. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megcsinalta mar. Negativ lett, de vajon az baj ha nem reggel csináltam? A teszten nem irta de olvastam, hogy reggel eselyesebb, hogy kimutatja viszont mar a hatodik napon maskor is ki kellene mutassa nem?
2011. dec. 11. 13:55
 5/6 anonim válasza:
99.999999999% hogy nem vagy terhes... szóval szerintem semmi aggodalom, nyugodj meg, akkor valószínű meg fog jönni és 100% -osan megnyugodhatsz :). Csak nyugi
2011. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösziiii:)

Megjött és nagyon szépen köszönöm, megpróbálok másként hozzáállni majd:) Köszi még egyszer:):):)

2011. dec. 13. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!