Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abba hagyhatom a cypromixet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba hagyhatom a cypromixet?

Figyelt kérdés
1 éve írták fel nekem a gyógyszert tesztoszteron többlet miatt. az utóbbi időben viszont elég sok olyan mellékhatást észleltem magamon amit leírtak a betegtájékoztatóba. úgy döntöttem abbahagyom mert már nem bírom :S már beszedtem két tablettát a levélből. így abbahagyhatom? vagy ezt a levelet már szedjem végig?
2011. nov. 24. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
A levelet végig kell szedni.
2011. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szedd végig vagy akkor megint megjön. amúgy én 6hónap után hagytam abba. milyen mellékhatásokat észleltél?
2011. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ezt szedem már 3 éve.2 féle fog.gátlót próbáltam ki és mindkettőnél az első levél egyfogyásáig jelentkeztek az un. álterhességi tünetek.Nagyon rossz volt,de egy hónap és a második levél elkezdése után minden helyreállt és már 3 éve minden oké.De ha nagyon rosszul vagy,hagyd abba,nem lesz belőle semmi baj,h már 2 szemet bevettél,de meg fog újra jönni ha abbahagyod és kicsit lehet megkeveri a ciklusod,de majd az is helyre fog állni!
2011. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kicsit megkeveri? Nagyon megkeveri a ciklust, ha most abbahagyja!!!! Levél közben csak súlyos ok miatt lehet abbahagyni.
2011. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát én kétszer hagytam abban pár szem beszedése után még anno mikor elkezdtem,mert nagyon rosszul voltam tőle.Semmi bajom nem volt csak egy 2 hónapig kb. nem túl pontosan jött meg de aztán beállt.Nyilván ez egyénenként változik.
2011. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat! az igazság az, hogy nekem azt mondta a doki mikor felírta hogy fél évnél tovább ne szedjem, de a vérvizsgálat szerint fél év után még nem voltak rendben a hormonok. leginkább a szívemre hat, heves mellkasi fájdalmak kíséretében. előző hónapban voltam ezekel a panaszokkal vérvételen, de nem találtak semmit, ezért gyanakszok a gyógyszerre. ( mivel a betegtájékoztatón ott van a mellékhatások között )
2011. nov. 24. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha félsz lépni,akkor beszéld meg a dokiddal,h mikor hagyhatod abba.Biztos segít majd! Sok sikert!
2011. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan hagyd abba, ha komoly tüneteid vannak, esetleg előtte konzultálj az orvosoddal
2011. nov. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!