Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor hagyhatom abba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hagyhatom abba?

Figyelt kérdés
Nem akarom többé szedni a fogamzásgátlóm, mert rosszulléteim vannak tőle. A 15. szemnél tartok. Ha a huszadiknál már abbahagyom, az még nem kavar be nagyon ugye? Vagy hanyadiknál lehet abbahagyni, mert minden plusz szem egy kínlódás..
2011. aug. 3. 22:33
 1/10 WhiteLabel ***** válasza:

Akkor hagyod abba amikor szeretnéd, nem kell várni vele.

Nem okoz semmilyen kavarodást ha abba hagyod.

2011. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak olvastam pár ilyet, hogy ne hogy abbahagyja az ember lánya levél közben, mert nagyon bekavarhat a hormonháztartásba.
2011. aug. 3. 22:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A levél végén hagyhatod abba, amúgy bekavarsz nagyon a hormonjaidnak.
2011. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a menstruációs ciklust utánozza, így ha ciklus közepén hirtelen megszűnik, akkor a szervezet nem tudja hogy mi a helyzet.
2011. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy a 2. levelem, de köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2011. aug. 3. 22:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Első 3 hónapban még természetesek a mellékhatások. Konkréten milyen rosszulléteid vannak?
2011. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Feszülnek, fájnak a melleim (ha valami hozzájuk ér már keményednek), fájnak a végtagjaim, és állandó hányingerem van.
2011. aug. 3. 22:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Hm nekem csak enyhe hányingerem volt, de első levél után elmúlt. Ha még szedni akarsz tablettát, akkor szedd végig a mostanit és váltsál. Ha nem, akkor szedd végig a levelet és hagyd abba :)
2011. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
annyit mondok,hogy én levél közben hagytam abba mésfél év után és ugy bekavart valoszinüleg a gyogyszer,hogy nem jön össze a baba 8hónapja már és most meg elözö alkalommal is több mint 3 hetet késett
2011. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szigorúan csak a levél végén szabad abbahagyni, különben nagyon szépen fel tudod borítani a hormonháztartásodat.
2011. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!