Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Anális szex-től teherbe lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex-től teherbe lehet esni? :O

Figyelt kérdés

Eddig teljesen biztos voltam benne hogy nem, de olvastam valahol, hogy a sperma lejjebb folyhat a hüvelybemenethez és így még szűz lányok is simán teherbe eshetnek. Ez most komoly? :O

Barátommal a mensim utolsó napján csináltuk..... Szóval teljesen valószinütlen hogy teherbe eshetnék. Ugye??

Csak mert késik és már tök ideges vagyok :( Mostanába minddig késöbb jött mint kéne, de elötte pár nappal már nagyon szokott fájni a hasam. Most viszont egyátalán nem érzek semmit. Teljesen jól vagyok. Ez mitől van?


2011. szept. 13. 20:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
87%
nem,valoszinüleg nem leszel terhes. azért az nem ugyanaz,amikor a párod a hüvelyedben élvez el,ott lövelli ki a spermát,és a nyálkás csuszos hüvelyen keresztül jut a méhbe. Valoban, anális szex után kifolyhat a sperma,s mrá is folyhat a hüvelybemenetre,de valoszinüleg csak akkor ha fekvö helyzetben maradtál sokáig. És azért igy nehezebben jut el a bemenetböl,mindenféle "lökö" erö nélkül olyan mélyre,mint a méh. De azt hiszem van rá egy kis esély. Ilyen esetben legközelebb huzzatok gumit,amugy is ajánlatos anál szexnél szerintem. Mondjuk én ezt nagyon nagyon ritkán csinálom, az egy kezemen meg tudnám számolni hányszor volt benne részem, de gumit huztam,sokkal higiénikusabb mint a nönek, mint ugy a férfinak is!!!
2011. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!