Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Anális szex után, ha a fiú a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex után, ha a fiú a végbélbe ejakulált, mekkora esélye van a lánynak teherbe esni? Hogy kvázi átmásznak a kis genyók?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az szarügy, ha kis genyókat lőtt beléd.
2010. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha átmászik csakis Chuck Norris lehet. De belőle tudtommal már van egy. Ha meg kettő lenne felrobbanna a világ
2010. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Atyaég. Ennek ink nézz utána...kereső..stb. Ne pedig minket fárassz. Kösz
2010. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 cheesysnail ***** válasza:
Villanyoltás, kezd el olvasni a bucó szetti tacsit
2010. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a relativitás elmélet alapján: 43% eséyle van
2010. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szép termés.Egy értelmes válasz sincs!

Ha tényleg minden a lány végbelébe került és nem folyt semmi ki sehova,akkor biztos,hogy nem lehet terhes.Belül ugyanis nincs átjárhatóság!

Ha kifolyt esetleg és ráfolyhatott a hüvelyre,akkor van egy nagyon kis esély.Erről volt itt gyakorin egy elég hosszú vita.Megoszlanak a vélemények.Az enyém az,hogy ha "csak" kivülre kerül a sperma,akkor nem lesz terhes.Persze,ha rásegítesz egy ujjazással vagy behatolással,akkor már van min izgulni!

2010. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

:D ezért szeretem ezt az oldalt tele van hülye kérdésekkel

aki ezt feltette vagy direkt hülyéskedik vagy tényleg ilyen hülye de szerintem ez kamu kérdés mert senki nem lehet ilyen hülye

2010. júl. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hihetetlen hulye vagy...
2010. júl. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én már estem így teherbe.

26/f

2010. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0% ha ki nem jön a segglyukadból és bele nem dörzsölöd a puncidba... ilyenkor ne elég ha feldugsz egy zsepit a lukadba az felszívja hamar.. utána meg szedd ki a seggedből a zsepit és húzd le a wc-én ennyi
2010. nov. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!