Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A szex megszakítását követően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex megszakítását követően hányan NEM estete teherbe?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan nem, de konkrét számokat, eseteket szeretnék látni, hallani. Köszönöm!
2011. júl. 4. 10:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
hamis statisztika lesz...
2011. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Lehet, de megnyugtatásra lenne szükségem:(
2011. júl. 4. 10:43
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg inkább egy terhességi tesztre, egy atyai pofonra, egy felvilágosító könyvre és pár hónap szobafogságra lenne szükséged.
2011. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Kérlek neítélj el, nem tudod a körülményeket. És nem az volt a kérdés, hogy szerinted mire lenne szükségem..ááá..tudatlan gyökér.....
2011. júl. 4. 10:48
 5/32 anonim ***** válasza:
27%
Attol fugg, hogy milyen szituaciok voltak. En sok eve nem hasznalok gumit, legtobbszor megszakitas van, de en 8 eve nem estem teherbe.
2011. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Smartguy86 ***** válasza:
71%
Milyen körülményeket kéne ismerni? Ahogyan a pasid beléd verte a farkát gumi nélkül? :D Biztos bonyolult helyzet volt, és a világpolitikától és a globális felmelegedéstől függött, hogy nem védekeztetek...
2011. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%

En kb 15 éve csinálom igy és senki sem telefonált még, hogy terhes lenne. Nincs gond a megtermékenyitéssel sem, mert hivatalos spermadonornak vagyok felkérve amit elég sok vizsgálat elözött meg.


Ettöl függetlenül azt mondom, hogy ez nem védekezési mód. Ehhez nagyon agy kontrol kell ami nincs meg sok férfinél. Föleg olyanoknál akik éppen elkezdték a szexuális életet.

2011. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
hallani ezt is, azt is. valaki nem esik teherbe, valaki igen. ezekből a "számokból" amire kíváncsi vagy, nem fogod megtudni, hogy TE terhes vagy-e.
2011. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
57%

Szerintem nem az a megoldás, hogy péppé verjük a gyereket/vagy akárkit/.

Lehet hülyeség amit írok,de szerintem kb 10ből 8an biztos teherbe esnek. Bár ez attól függ, mennyire vigyáznak az emberek...ám ebben az esetben ha vigyáznak akkor is becsúszhat egy baba.

2011. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Ha statisztika kell akkor a Pearl-index... ott leírják , hogy 100 nőből 35 esett teherbe 1 év alatt a megszakításos módszerrel
2011. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!