Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még mindig nem tudom hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nem tudom hogyan váltsak? Belara-Lindynette! A doki nem mondta! .

Figyelt kérdés

Tartsak 7nap szünetet vagy a vérzésem 1.napján kezdjem szedni az újat?(A beteg tájékoztatón az van ha át térek!)

De nem akarom hogy felboruljon a hormon háztartásom!...Szerintetek?


2011. szept. 5. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy írj egy orvos válaszol fórumra,vagy hívd fel az orvosod,vagy kövesd a betegtájékoztatót.
2011. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huh!Akkor?Nem tom!Regisztráltam az orvostudakozó fórumra de sehol nem látom hogy hova katt a kérdés íráshoz!orvosom külön nincs!Új városba költöztem így először voltam az itteni nőgyógyásznál!....
2011. szept. 5. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:

benne van a betegtájékoztatóban


Más fogamzásgátló készítményről történő áttérés

A régi csomagban található összes tablettát vegye be, majd tartson szünetet. A szünetben jelentkező vérzés 1. napján kezdje el a Lindynette tablettát szedni.

A mini-tablettáról bármelyik nap át lehet térni a Lindynette tablettára, de a szedés első 7 napján egyéb fogamzásgátló módszert is alkalmazni kell.

2011. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom!...de mi lenne ha ugyan úgy folytatnám mint az eddigit?
2011. szept. 5. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
úgy folytasd, ahogy le van írva a betegtájékoztatóban, nem viccből írják
2011. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok!Úgy lesz!...Köszi!
2011. szept. 5. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!