Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló gyógyszert szedek, de elfelejtettem bevenni. (többi lennt) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma elfogott egy rossz érzés délben, és ellenőriztem hogy hány darabb tablettát kell még a héten bevennem.Elvileg 3nap kellett vna lennie, de 5 db volt.Vagyis a héten 2x elfelejtettem bevenni, de nem emlékszem mikor.Ma péntek van, kedden szexeltünk utoljára, azóta egyszer biztos hogy bevettem, viszont az egyik hiány valószinű a csütörtök este.Ma mikor észrevettem, bevettem kettőt.Lehetek terhes??Micsináljak?Továbbszedjem a következő levelet, vagy tartsak szünetet?
2011. aug. 19. 17:13
 1/3 anonim válasza:
sztem meg fogd meg magad és menj el egy nőgyógyászhoz:D mert itt sosem fogsz értelmes választ kapni erre hidd el nekem:D
2011. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

van egy olyan hosszú papírfecni a tablettád doboza van vele kitömve, rá van írva, hogy BETEGTÁJÉKOZTATÓ, na abban le van írva, hogy mit kéne csinálni...


a telefonodban meg van olyan ébresztő funkció, amit, ha beállítasz, akkor nem csak ébreszt, hanem a 5-6 évnél nem régebbi telefonoknál még ki is írja, hogy FOGAMZÁSGÁTLÓ, ha beállítod a szöveget ;)

2011. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

a barátod benned ment el? már 72 órán túl vagy szóval az már nem használna, ha eddig nem voltál orvosnál. Nemhiába kell a gyógyszert minden nap bevenni... amit én szedek (jangee) abban leírja mivan ha 1 szemet hagytál ki.. de olyat nem említ ha 2-szemet.. :/

jobb, ha elmész egy orvoshoz és megbeszéled vele.

2011. aug. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!