Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló szedésének 3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló szedésének 3 hetében elfelejtettem bevenni két nap is a gyógyszert és a harmadik napon hármat vettem be mi bajom lehet belőle?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót. Amúgy bajod nem lesz tőle, csak max. nem vagy teljesen védett. (Nem tudom, hogy 2 tabletta kihagyása esetén mi a teendő, de az enyém azt írja, hogy ha több filmtablettáról felejtkezett el a csomagban, akkor kérje ki orvosa véleményét.
2011. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

De miért kell elfelejteni? Istenem... most komolyan erre nem vagytok képesek, hogy ezt megjegyezzétek? Bakker... beállítasz a telefonodon egy napi ébresztőt mondjuk 21:00-ra és akkor nem felejted el...

Érdekes, hogy én három hónapja szedem, de még egyet sem felejtettem el bevenni?! Hogy lehet, hogy egy 15 éves lánynak megy, de a 20 felettieknek meg nem... Pedig nem olyan nehéz ezt észben tartani...


Igen, lehet belőle bajod! Tanulmányozd egy kicsit a betegtájékoztatót. Egyszerre képes voltál bevenni három, azaz HÁROM tablettát???! -.-'

2011. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy a francba lehet ezt elfelejteni, komolyan föl nem foghatom. Ismerek egy 70 körüli IQ-val rendelkező leányzót, még ő is mindig beszedi, mert az anyja adja be neki. Kérd meg te is anyukádat vagy a barátodat, hogy minden nap adja be szépen. IQ light...
2011. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért kezd el fog.gátlót szedni olyan, akinek kihagy az agya. Már elnézést, de a fog.gátló nem c vitamin, komoly baj lehet abból, ha valaki nem képes normálisan szedni. Ez felelőtlenség, ha ilyen vagy inkább hagyd abba a szedését. Nem tudom, hogy bajod lehet-e belőle, de most védekezz gumival is egy darabig.
2011. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is mindig telefonon állítok emlékeztetőt, így biztos, hogy nem felejtem el. Barátom az első időszakba mindig figyelmeztetni szokott,hogy bevettem-e a bogyót. :D
2011. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aztán honnan szoptad ki, hogy 3-at kell bevenni egyszerre?

Mert nem kellett volna.

Bajod nem lesz valószínűleg, de védekezzél máshogy is, mert nem vagy védett.

A többiekkel meg egyetértek. Ha nem tudod észben tartani, akkor vagy ne szedjél gyógyszert és védekezz máshogy, vagy állíts be vmit csörgőre.

Az még hagyján, hogy vki egyszer-kétszer elfelejti, hát istenem...de a betegtájékoztatót miért nem lehet elolvasni?

Szerinted azért adják, hogy a seggedet töröld vele?

2011. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó hülye vagy.. Legalább olvastad volna el a tájékoztató, hogy mit ír arra az esetre ha elfelejted bevenni a gyógyszert.. Ha eltelt 12 óra azóta, hogy be kellett volna venned NEM kell beszedned! A betegtájékoztató pedig arra van, hogy elolvasd.. -.-
2011. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!