Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gotenkz kérdése:

Elfelejtettem bevenni a fogamzasgatlo tablettat. Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Yasmin-t szedek es a 3. het 3. napjan nem vettem be a tablettat (a tegnap). Azt irja a tajekoztato ha tobb mint 12 orat kestem 2 fele keppen folytathatom. Vagy szedem tovabb a tabikat mintha mi sem tortent volna es nem tartok 7 napos szunetet hanem veszem az uj levelet. Vagy rogton megallok es szunetet tartok. En a szunetes megoldast valasztanam de nem lesz semmi problema ha nem vettem be mind a 21 tablettat es hamarabb kell tartsam a szunetet?
2011. jún. 9. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi, ha azt írták a tájékoztratóban, legrosszabb esetben egy kis pecsételés.

De ha nagyon aggódsz, használjatok addig gumit.

2011. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Maradok a szunetnel. Gondolom ha az elso heten gumit hasznalok az elegendo. Utana mar biztonsagos nem?
2011. jún. 9. 16:00
 3/3 Anders ***** válasza:
Találj ki vmi szép nevet a kisbabának
2011. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!