Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek? Kezdjek aggódni? :S

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Kezdjek aggódni? :S

Figyelt kérdés

Ha csak kis ideig volt bent a páromnak a pénisze,lehetek terhes? A kis idő kb 20 másodperc.Előváladék tuti,hogy jött belém,de amikor kihúzta,eléggé száraz volt a farka.

A menstruáció 6. napján vagyok. Segítsetek,légyszi! 17/L


2011. aug. 15. 00:48
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt... pooont ugyan így...én bevettem a tabit... :)
2011. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
igen,azt kellene..csak hát.. én félek megvenni, itthon,meg nem hiszem,hogy vsn. :/
2011. aug. 15. 10:14
 43/49 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem mered megvenni,akkor vetesd meg valaki mással.
2011. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim válasza:
Nyugodj meg. nem valoszinü h terhes vagy. sőőt sztem semmi esélye. mi is voltunk már igy a párommal csak mi nem 20 másodbercig csináltuk hanem végig csak a végén kihuztam. és ezt egynap 3x is megcsináltuk. mi is paráztunk. vett 2terhességi tesztet 14 napmulva az aktus után megcsinálta és negativ lett azota már megjött neki. az előváladékban lehet egy kis anyag de nem sok az esélye h azok listudnak jutni a célig szoval neizgulj csak roszabb
2011. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
köszönöm,ez nagyon megnyugtató válasz volt.Próbálok nem parázni.
2011. aug. 15. 19:09
 46/49 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy itt mindenkit tele akarnak nyomni tablettával... Akkor jött ki az petesejt, mi termékenyült volna meg? Nem hiszem hogy 6. napon lenne peteérésed... Főleg ha beleélveznek egy nőbe akkor is csak 20% hogy teherbe esik, arról ne is beszéljünk hogy épp valami kis előváladék lehetett volna... Nagyon kicsi az esélye hogy terhes vagy. :)
2011. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,reménykedem benne,hogy tényleg nem lesz gond.
2011. aug. 15. 20:52
 48/49 anonim ***** válasza:

Szerintem se aggódj :) a barátommal mi is csináltunk ilyen felelőtlen dolgot. Nekem majdnem 2. hétig késett, bebeszéltem magamnak, hogy terhes vagyok. Annyira ideges voltam, hogy a végén mondtam anyukámnak, hogy nem jön meg, és vett egy tesztet. Megcsináltuk és nem voltam terhes. Azóta rendesen védekezünk, gumi nélkül nincs semmi. Ma írattam fel tabit is. Szóval többet ne csináljatok ilyet, mert csak stresszelni fogsz miatta.

De szerintem kicsi az esélye, hogy terhes lennél!:)

2011. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
hát mi is most csináltunk ilyet először,de többet biztosan nem lesz. :) kezdek már megnyugodni.. :)
2011. aug. 16. 12:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!