Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek? Kezdjek aggódni? :S

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Kezdjek aggódni? :S

Figyelt kérdés

Ha csak kis ideig volt bent a páromnak a pénisze,lehetek terhes? A kis idő kb 20 másodperc.Előváladék tuti,hogy jött belém,de amikor kihúzta,eléggé száraz volt a farka.

A menstruáció 6. napján vagyok. Segítsetek,légyszi! 17/L


2011. aug. 15. 00:48
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy mik a terhesség első jelei,és ezek közül egyiket sem észleltem magamon,elvégre ma történt ez az egész dolog.
2011. aug. 15. 01:06
 22/49 anonim ***** válasza:

ezért mondom h ha nem mersz venni terheségi tesztet ak várj max egy hetet és utána sztem maximálisan nyugot lehetsz


de kül előváladékbol nem lehet gyerek mert abban nincs ....

2011. aug. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
48%
De,lehet benne. Nincs mire várni,vegyél eu-t.
2011. aug. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
én úgy tudom,hogy valamennyi spermát tartalmazhat az előváladék is.. ezért is félek,de várni fogok egy hetet,aztán majd kiderül,hogy észlelek-e valami jelet arra,hogy terhes vagyok..remélem,hogy nem.
2011. aug. 15. 01:11
 25/49 A kérdező kommentje:
hát igen, eu-t venni egyszerűbb lenne .. én is tudom. Könnyebb lenne,ha helyettem megvenné valaki más,de hát ezt nem várhatom el,és nem is várom.
2011. aug. 15. 01:12
 26/49 anonim ***** válasza:
van alkalom utánni "csodabogyü"gyógyszertárba lehet kapni,azért nem túl áralmatlan,szóval nem kéne rendszeresen szedni,de legelább nem lesz gyerek
2011. aug. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
ugyan menyibe kerül egy eu. tableta ???
2011. aug. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
48%

Figyu! Ha vársz egy hetet,akkor addigra már mindegy,hogy terhes vagy-e,mert akkor csak abortusz marad!

Egy hét múlva már b@szhatod az eu-t! Holnap vedd meg az eu-t!

Ne legyél felelőtlen!

2011. aug. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyibe kerülhet,de itt nem az számít most. Hát én tuti,hogy szedni nem fogom,mert ilyen botlást mégegyszer nem teszünk.
2011. aug. 15. 01:16
 30/49 A kérdező kommentje:
valahogy megpróbálkozom vele,hátha barátnőm is tud segíteni kicsit benne.
2011. aug. 15. 01:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!