Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bajban lehetek most? 10 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban lehetek most? 10 napos késés.

Figyelt kérdés
A menstruációm 10. napja késik. Fel vagyok fáva már 1 hete, de az már mullandóban van a gyógyszer miatt. Sokat idegeskedem, mert vannak problémáim. A barátommal mindíg védekeztünk, és minden rendben volt. Terhesség veszélye fenn állhat? Jah, és sűrűn van, hogy késik a menstruációm 5-8 napot. Nagyon be vagyok pánikolva 16/L Kérlek segítsetek.
2011. aug. 12. 07:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

jajj én is parás vagyok.. és nekem is van hogy 10-12 napot késett.. de sose volt gond. próbálj meg megnyugodni, az idegességtől is lehet baj :)

17/L

2011. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen a hasznos válaszokat. Hát tudod, hogy ebben a helyzetben kicsit nehéz nem idegesnek lenni, de nyugtatgatom magama, hogy nem lesz illetve nem lehet semmi baj sem, mivel mindíg védekeztünk.
2011. aug. 12. 14:16
 13/16 A kérdező kommentje:
Mától 3 napig nagyszüleimnél vagyok Bodrogban. Ott hol tudnék drogériát találni?
2011. aug. 14. 08:48
 14/16 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban is van teszt
2011. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia. Valószínűleg nem lehet nagy gond ha felfáztál főleg késhet nekem is volt olyan, hogy amikor felfáztam elég sokat tolódott ha meg mindig késik ne izgulj az idegesség is rátesz egy lapáttal de ha teljesen biztos akarsz lenni tényleg teszt. De az elmondottjaid alapján nem nagyon lehet baj.
2011. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
egy gyereknek lesz gyereke, lol.
2011. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!