Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bajban lehetek most? 10 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban lehetek most? 10 napos késés.

Figyelt kérdés
A menstruációm 10. napja késik. Fel vagyok fáva már 1 hete, de az már mullandóban van a gyógyszer miatt. Sokat idegeskedem, mert vannak problémáim. A barátommal mindíg védekeztünk, és minden rendben volt. Terhesség veszélye fenn állhat? Jah, és sűrűn van, hogy késik a menstruációm 5-8 napot. Nagyon be vagyok pánikolva 16/L Kérlek segítsetek.
2011. aug. 12. 07:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ezer és egy oka lehet a menstruációd késésének. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolnod :)

A legtutibb, ha elmész egy nőgyógyászhoz.

2011. aug. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen nem kéne még szexelni, mert még fejlődésben vagy, nem rendszeres a ciklusod. Persze, hogy előfordul, hogy késik. Nem értem, minek kell ilyenkor már szexelni, menőbb nem leszel tőle, csak annyit érsz el vele, hogy stresszeled magad, ha nem jön meg időben.
2011. aug. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második, a kérdésére vár választ nem pedig vélemény, majd a gyerekedet neveld meg ne a neten keresztül akarj anyáskodni...

Nekem elég szabálytalan volt ilyen korban a menzeszem, volt h 12 napot késett. A legjobb ha veszel tesztet 1000Ft alatt kapsz, az majd megadja a kérdésedre a választ. :)

2011. aug. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem is értem miért írta még senki:menj el dm be vagy rossmannba és vegyél terhességi tesztet.az nagyon pontos de ha nem vagy terhes akkor is kéne menned nődokihoz.

a tesz kb800-1200forint

Mivel védekeztek?

2011. aug. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

7.50

valakivel jól 1formán Gondolkodom

Ja és kérdező: ne vedd fel a piszkálódást én is voltam igy 16évesen és rendes ember lett belőlem:)

Ne oltsátok szegényt okosok inkább segíteni kéne!

2011. aug. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ámen!

Én mondjuk azt nem értettem soha h

"Jajj 18 éves kor előtt ne szexelj"

ha annyira fejletlen a szervezete a lányoknak akk miért menstruálnak egyáltalán?

Kérdező ha nem szakadt el az óvszer v tabit szedsz akk nincs miért izgulni, de a teszt a legbiztibb. Nemsokára nyitnak a boltok. :D

2011. aug. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. óvszert használtunk mindíg. Remélem, hogy minél hamarabb meg fog jönni.
2011. aug. 12. 08:05
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha az ovszert megfelelően használtátok ,akkor nem lehet nagy gond.


A teszt megnyugtat. Az idegeskedés, betegség, is befolyásolja a ciklust ,plusz a tied még rendszertelen is.

Szóval szerintem nincs para, de a teszt megmondja a tutit.

2011. aug. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
bármelyik drogériában már akár 350-400 Ft-ért is vehetsz egy tesztet
2011. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

És ha mindig 5-8 napot "késik", akkor neked nem 28 napos a ciklusod, hanem vélhetően 35 körül, ez teljesen normális, és nem késés, hanem neked így természetes. :)


Baba meg nem lesz ebből, nyugi. :)

2011. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!