Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan, aki peteéréskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki peteéréskor szeretkezett, megszakitották és nem lett terhes?

Figyelt kérdés
nem kell leszólni, csak egy kérdés. valóban nem vagyok kiváncsi ilyen válaszokra. be akartam venni a 72 órásat, de mivel tengeren voltunk, egy idegen országban, nem akartak adni, elküldtek orvoshoz.. amire persze semmi penzünk nem volt.
2011. aug. 8. 21:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát ha rendszeres, akkor vszínűleg peteérésed is van.

Viszont 26 napos ciklusnál a peteérés inkább 12. napon van. De persze ez azért ennyire nem megjósolható, csak akkor kellene lennie:)

2011. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ciklus.hu számolta ki.. de bevettem volna a tabit, csak a horvátok nem adtak :S
2011. aug. 8. 22:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi mindig megszakítással szexeltünk, és nem lettem terhes, szerintem te se fogsz.
2011. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem se sikerült teherbe esnem így. Amúgy a peteérés totál kiszámíthatatlan, akár izgalom hatására is lehet peteérésed..
2011. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ti számoljátok a napokat? vagy csak van a megszakitás és annyi?
2011. aug. 10. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!