Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan, aki peteéréskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki peteéréskor szeretkezett, megszakitották és nem lett terhes?

Figyelt kérdés
nem kell leszólni, csak egy kérdés. valóban nem vagyok kiváncsi ilyen válaszokra. be akartam venni a 72 órásat, de mivel tengeren voltunk, egy idegen országban, nem akartak adni, elküldtek orvoshoz.. amire persze semmi penzünk nem volt.
2011. aug. 8. 21:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
a tablettára még lett volna. és nem bulizásra vagy ilyesmire költöttük, mielőtt valaki beszólna.
2011. aug. 8. 21:04
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, meg olyan is van, aki már évek óta próbálkozik, és nem akar összejönni. Meg olyan is, aki rögtön első alkalommal terhes lesz. Előre soha nem lehet tudni.
2011. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mást nem tehetek, mint h várok..
2011. aug. 8. 21:08
 4/15 anonim ***** válasza:

Biztos van, mivel ott kezdődik, hogy ha peteéréskor a férfi beleélvez a nőbe (és mind a két fél egészséges), akkor kb. 20% az esély a terhességre.

Ha megszakítottátok, akkor nyilván kevesebb.

Azért ha már felelőtlenek voltatok, időzíthettétek volna jobban is...

Két hét múlva teszt, addig meg imádkozás.

2011. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen, én is erre a 20 %-ra alapoztam! te orvosin vagy amúgy? megnyugtatna, ha igen :) köszi!
2011. aug. 8. 21:15
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen, orvosis vagyok. És egészen pontosan erre a könyvre alapoztam:

[link]


De azért azt ne felejtsük el, hogy vkinek elsőre besikerül a gyerek egy ilyen akcióból...

2011. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem baj, azért most kicsit mégis megnyugszom.. mert mégiscsak orvosis vagy :) amugy ha megjön, és a teszt is negativ lesz, akkor megnyugodhatok? irhatok neked privátot ha szükségem van rá? :) köszi.. jaa, és az jelent vmit, h márciusban hagytam abba a fogamzashatlot? lehet h nincs is peteérésem....
2011. aug. 8. 21:32
 8/15 anonim ***** válasza:

Írhatsz nyugodtan:) De március óta milyen a vérzésed? Rendszeres? Milyen hosszú szokott lenni a ciklusod?

Az aktus után két héttel tesztelj reggeli első vizeletből. Ha nem jönne meg, vagy másmilyen, mint szokott lenni, akkor ismételd meg.

2011. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
jaja, normalis a vérzésem. nem olyan hosszantartó, és fájdalmas, mint volt előtte. a ciklusaim 24-25 naposak..
2011. aug. 8. 21:46
 10/15 A kérdező kommentje:
nem jó, elirtam.. 26 naposak.
2011. aug. 8. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!