Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Történhetett megtermékenyítés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történhetett megtermékenyítés?

Figyelt kérdés

A barátommal óvszert használtunk szeretkezés alatt. Ezenkívül más fogamzásgátló módszert nem alkalmazunk.

Pózt váltottunk, és egy percig csináltuk úgy körülbelül, mikor észrevettem, hogy elkezd lankadni... Azt mondta, hogy már az előző póz végén elment. De igazából nem is ment el, mert most kísérletezik ezzel a PC izmos visszatartásos dologgal, szóval alig jött ondó... Az óvszer alján viszont volt valami összegyűlt fehér dolog, de azt mondta, az az én nedvem, ami elképzelhető, mert most éppen olyan fázisomban vagyok, amikor tényleg előfordul fehérfolyás.

A makkja alatt teljesen száraz volt a pénisze.

Ugye nem történhetett semmi gond?


2009. ápr. 10. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ertem.. ha elment, akkor elment, nem? csak érezte, vagy nem? ezt ő tudja csak megmondani. mert ha igen, akkor lehet esélye h megtermékenyultel.
2009. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem szakadt ki a gumi hogy történhetett volna? az előző válaszolónak pedig: elvileg elment de gyakorlatilag nem, a pc izom erősítésével elérhető hogy elmegy de nem jön ondó, így újra és ujra mehet folyamatosan az aktus
2009. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nőknek abba kéne hagyniuk a túlspilázást, sokkal boldogabbak lennének ők és környezetük is.
2009. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz az utóbbi választ. =) Elég paranoiás típus vagyok, néha sajnálom a páromat emiatt... De most akkor kicsit kezdek megnyugodni.
2009. ápr. 10. 11:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, az utolsó előttit kösz akkor. :D Egyébként valóban túldramatizálok dolgokat.
2009. ápr. 10. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!