Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történhetett hogy késik? :S

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett hogy késik? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok!pár hónapja szedtem fogamzásgátlót. a baj ott kezdődik, hogy elmentem nyaralni, és elfelejtettem eltenni, tehát 1 hónap elmaradt. Aztán hazajöttem és 3 napja lefeküdtem a barátommal. De először berakta óvszer nélkül kb fél perc volt és talán 7-8 lökés aztán gumival folytattuk, amikor érezte h el kell mennie kivette és ugy élvezett el a gumiban... Ma kellett vna megjönnie de semmi :S... A fogamzásgátló elhagyása közrejátszhat? vagy mi a baj?:S tiszta ideges vagyok :S nemtudom mit csináljak.. Tudom unjátok ezeket a kérdéseket, de kíváncsi vagyok mire számíthatok :S

a válaszokat köszönöm :)


2010. júl. 24. 20:19
 1/5 A kérdező kommentje:
ja még annyi, hogy fel vagyok puffadva tegnap óta:S meg fáj a mellbimbóm.. :S meg néha görcsöl a hasam.. meg fog jönni? ez azt jelenti?
2010. júl. 24. 20:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek vette ki a gumit? Annak nem sok értelme van. Én jobban bízok a gumiban, mint a tablettában... illetve a nőkben. :D
2010. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ajj. nem vette ki, hanem először picit ment gumi nélkül..aztán felhuzta és a végéig azzal csinálta..mikor érezte h el fog élvezni, kivette éskinn élvezett el..
2010. júl. 24. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:

idióta, pedig az a legjobb.

azér késik, mert ahogy azt anyukád és biológiatanárod nem mondta el, a stressz befolyásolja, és valószínűleg a hormonok keverése sem tett jót neki

2010. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia Azért nem jön meg időben mert a hormonháztartásod felborult akkor is felborult volna ha rendesen szeded ha hogy kimardt egy hónap igy még jobban. Figyelj ezekre oda ha megint elkezded szedni még egy hónapig védekezzetek mert még nincs védekezö hatása a tablettánbak.
2010. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!