Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményt kérnék. Mikor...

Véleményt kérnék. Mikor történhetett a megtermékenyítés? Nem értem.

Figyelt kérdés
Okt.30-án volt meg utóljára.nekem a ciklusom 30-35napos.Vérzés kimaradt,mellem feszül,hasam fáj,mintha meg akarna jönni,vagy mintha fell lennék fázva.3teszt pozitív:)Voltam dokinál de nem tudta megmondani hány hetes lehetek ezért 1hét múlva controll.Azt mondja szerinte 1héttel kisebb a baba.Elég nehezen látta a petezsákot.Elvileg Nov:10-16-ig vagy 17-23-között lehetett a peteérés.de 17-22-ig csak egyszer voltunk együtt,egyéb okok miatt.Szóval ha a nov10-16-ig tartó időszakban estem teherbe akkor nem értem miért nem tudta megmondani hány hetes vok.A nov.22-ét meg már sztem későinek tartom peteérésnek:S12.08-án voltam dokinál.Mit mondtok erre.Köszi a választ...Ja és a dokim nem bizik a tesztek ben sem:(Azt mondja látott már téves eredményeket,de az az érdekes 3féle tesztet is csináltam.Mind tévedne?
2008. dec. 11. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor lett pozitív először a teszt?

2008. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eleg ott egyszer is egyutt lenni ha eppen peteeresed volt!
2008. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszer voltatok együtt a pé lehetséges időszakában, akkor kizárólagosan akkor történt a megtermékenyítés. Az orvosodat nem igazán értem, mert a terhességet mindig az utolsó mensi első napjától számítják, vagyis most vagy 6 hetes. Remélem, hogy berendelt egy újabb uh-ra 1-2 héten belül (elvileg a 7. héten már szívhangnak is kell lennie), ha nem, válts dokit!

Szorítok, hogy minden rendben legyen!

2008. dec. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első teszt múlthét szerdán csináltam,utána szombat a 3-dikat pedig tegnap.A doki is ezt mondta utólsó menszesztől számolják,ezért kellett volna nagyobb petezsákot látnia mint amekorát látott,végig együtt voltunk kivéve a nov17-23-ig mert akkor csak szombaton.
2008. dec. 11. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

A menzis adatok amiket írtál illetve az internetes kalkulátorok szerint most betöltött 6 hetes vagy. Fogamzás nov.13 körül volt.

Két hét múlva már szívhangot is kell lásson a dokid! Nyugi!

Minden rendben lesz!


Szülés várható időpontja: 2009-08-06

Fogamzás feltételezett ideje: 2008-11-13

Betöltött hét: 6

Hátralévő napok száma: 238

Trimeszter: első

2008. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na ez az,hat hetes körül kellene lennem,és a doki szerint még 5 sem vagyok,szerinte 1 héttel fiatalabb,az utcsó vélemény szerint is a doki ezeket az adatokat mondta,de azt is mondta lehet 1 héttel később volt a megtermékenyítés,mert amekkora a petezsák már ha az akkor még ahoz kicsi,hogy 5 hetes legyen:(
2008. dec. 11. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lesz az a 6. hét!

Két hét múlva meglátod a szívhangját, és örömködni fogsz ezerrel! :)

2008. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!