Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert tudtok ajánlani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert tudtok ajánlani a méretemre?

Figyelt kérdés

A farkam mérete: 26.5/6 (cm)

Bunkók hanyagoljanak.

17F


2011. aug. 1. 21:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne elhinni? Ritkán biza előfordul a nagy méret.

Az meg, hogy kamuzik vagy sem, az ég világon semmit sem jelent. Ez egy anonim oldal, ettől nem lesz jobb neki.

Ha meg kamu, hát ha őt ez élteti...


Kérdező: Esetleg egy durex xxl-t próbálj. Amúgy szerintem inkább a csajok terén kell válogatnod a "f@rokra valót", mert ezt nem fogod mindenkibe belegyömöszölni az biztos :D:D

Akármennyire is mondják a tutit, meg nedvesednek orba szájba, de ha lekerül a bugyi, már kicsordul a könnycsepp :D És nem öröm könny lesz mikor a kobra megéhezik :D:D

Voltak tapasztalataid csajok terén? :D Kíváncsi lennék, hogy reagáltak rá! :)


Amúgy csak irigyelni tudlak, nekem valamivel több mint fele ekkora :D (hosszban)


21F

2011. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
elfelejtetted leírni hogy hollaksz... :DDD melyik is a te ablakod :DD
2011. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:

kukás zsák szerintem még rámegy csak az nagyon csörög!

de ha te késel óráról akkor védekezhetsz azzal hogy fuuu tanárnő tessék elképzelni hogy szünetbe a folyosón elment előttem egy akkorra mellű és olyan jó seggű bombázó hogy felállt a farkam fejbe vert és elájultam:)

2011. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:

hát engem sztem zavarna, hát az lekonyulva is akkora hogy a derekamra kéne tekerni, asszem jól megvagyok én a 16,5 emmel :D gumiméretprobléma sincs így vele...

am tényleg nagyon kamuszarú. nem azért, mert nem hinném hogy ilyen létezik, elhiszem hogy valakinek ekkora. de tényleg, ha már volt csajokkal, hogyhogy nemtudja még hogy mi jó rá? a másik oka hogy kiirta max a felvágás és hencegés lehet, van is pár irigye rögtön, meg néhány kiváncsiskodó liba akit csak ez érdekel.

azt mondd még el kérdező, húsfaszod vagy vérfaszod van? mert ha előbbi, akkor tényleg kínos lehet tárolni napközben...

2011. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:
Privát ment a nem idevaló kérdésekre.
2011. nov. 24. 16:30
 66/66 anonim válasza:
EMBEREK. Szánalmasak vagytok minannyian akik elhiszitek, és nem kérek bocsánatot, mert irritál, hogy ilyenek vagytok. Amikor egy normális kérdező kérdezi gyakori kérdéseken, hogy milyen óvszert ajánlotok neki, mert szinte mind kicsi neki stb., akkor lefújogjátok, hogy hazudós, balfa**, nyomorék meg az isten tudja. De amikor egy totál egyértelmű kamut írnak ki, akkor azt mindannyian elhiszitek...., ez kibaxott szánalmas. Még a négereknek sincs ekkora farkuk. Írták, azt, akinek a világon a legnagyobb, elhiszem, de az sem 6 centi széles. Hajtsatok kettőbe egy a4-es lapot, majd mégegyszer, de ne szabályosan, 1 centit hagyjatok rá, illetve a végéből hajtsatok vissza 4 centit (hosszra), és nézzétek meg, hogy mennyire reális az, hogy egy 17 éves fehér gyereknek ekkora legyen a farka, na ennyit erről.
2013. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!