Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert tudtok ajánlani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert tudtok ajánlani a méretemre?

Figyelt kérdés

A farkam mérete: 26.5/6 (cm)

Bunkók hanyagoljanak.

17F


2011. aug. 1. 21:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim válasza:
küldj képeeeeeeeeeeet *.*
2011. aug. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
nem szeretnél egy képet küldeni róla?? :P
2011. aug. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
szerintem nem dicsekedett vele. hanem egy kérdést tett fel róla. biztos nem szégyenli a méretét, de az eddigi válaszaimból normálisnak tűnsz kérdező
2011. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:

Azt akartam írni, amit utolsó válaszoló már leírt helyettem :)

w3dzz, ebből a hozzászólásodból különösen látszik az értelmi szinted. De remélem kihőzöngted magad és nem jössz ide írni még több hülyeséget.

Képről meg annyit, hogy lehet nekem írni emailt, mert képmegosztóra nem teszem fel és olyanoknak sem fogom elküldeni akiknek kilétét homály fedi :) Szóval akit ennyire érdekel, az írjon pár sort és mellékeljen pár képet.

2011. aug. 2. 16:00
 25/66 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is a masculan xxl -t kéne használnod ( van feketében is..az slankít) na jó félre a tréfát.. megkérdezhetem mennyi idős barátnőid voltak eddig?
2011. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:

Basszus, az már olyan, mint egy elefánt ormánya!

:D

2011. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
57%

Hogy a fenébe lehet neked ilyen nagy?

Ez kétszer akkora mint a 28 éves pasimnak,még jó hogy nem olvasta ezt a kérdést biztos sárgulna az irígységtől:(

Neki is adhatnál belőle,ez tök ciki:(((

Nem tudom,ezek az óvszerek szerintem 30 centi hosszúra is megnyúlnak de 6 centi vastagot nem biztos,hogy találsz.

Biztos van olyan amibe beleférsz csak veszélyes,hogy elszakad.

Keress gyógyszertárban de kórházban is adnak ingyen talán ott van ilyen meg szexboltokban lehet.

Bolti forgalomban szerintem nincs minek árulnának olyat ami a férfiak 0,01%-ának jó.

Irtó szerencsés lány a barátnőd,útálom:D

2011. aug. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:

Csak korombeliek. Egyszer volt egy idősebb, de az is csak 1,5évvel :)

Amúgy köszönöm a válaszokat : )) Masculanon kívül van még valami?

23:52es.. hát nem tudok mit tenni :(

2011. aug. 5. 00:09
 29/66 SancikaJohnny ***** válasza:
74%

Most nem ezért vagy azért, de ha 17 évesen voltál már pár lánnyal, akkor miért is kérded tőllünk?hm? Már tudnod kéne,, hogy milyen t kell használnod! Javítsatok ki ha tévednék...+az írásmódod sem 17 évesé.

18F

2011. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
B@szki, dupla akkora a farkad mint az enyém :D
2011. aug. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!