Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert tudtok ajánlani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert tudtok ajánlani a méretemre?

Figyelt kérdés

A farkam mérete: 26.5/6 (cm)

Bunkók hanyagoljanak.

17F


2011. aug. 1. 21:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod :)

Amúgy nem tudom, semmi különleges tevékenységet nem végzek aminek ez betudható lenne. Lehet a gének. De valahogy nem foglalkoztat a családomban lévő férfiak pénisze.

2011. aug. 1. 21:39
 12/66 anonim ***** válasza:
csajok hogy viszonyulnak?
2011. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:

nem akarok szenyózni,de a csajom elhagyott a 13 cm-es farkam miatt.

Adhatnál nekem pár cm-t a tiédből.:P

2011. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:

Nem tudom kihasználni teljes egészében amim van, de próbálok vele nem okozni fájdalmat és elvileg a technikám is jó. Ezért mint látványnak mint szerszámnak is jó a visszajelzések alapján. Viszonyulás alatt mit értesz még?


Adnék ha tehetném. Mint mondottam nem tudom kihasználni úgysem teljesen :)

2011. aug. 1. 21:46
 15/66 anonim ***** válasza:
hehe. 16.5-17cm között mozgok:D nekem is adhatnál :D
2011. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
75%

Melyik felén mérted?

És miért pontot írtok tizedesvessző helyett??

2011. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:
Felülről, mert alulról sokszor kijöttek ijesztő méretek is így gondolom az én módszerem pontosabb :)
2011. aug. 1. 22:17
 18/66 anonim ***** válasza:

Most még véletlen sem akarok bunkó lenni bárhogy is gondolod!!

Egy normál fél literes sörös üveg(megmértem, bementem a spjázba)hossza 260mm csak 40mm-el hosszabb mint a tied,átmérőre passzol mert az 55-60mm közt van(van vagy 3 féle üveg amit megmértem)

Nem is tudom mit írjak neked! Sírjak vagy nevessek? Nem a nagy f@szod fogják szeretni a nők hanem a FÉRFIT! De te még gyerek vagy egyszer majd te is megérted.Ezzel nem akartalak megbántani.

36F

2011. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:

Kedves w3dzz,

Előszöris nem 25.6cm ahogy félreolvastad, hanem 26.5cm . Nem bunkózásból (:

A második meg az, hogy én hol említettem olyat hogy ezt szeretik rajtam és nem engem? Mindig is voltak és lesznek is ilyen érdekhölgyek persze, de ez nem tudom hogy jött ide. Remélem jobban érzed magad attól, hogy ezt ide leírhattad ;)

2011. aug. 1. 22:55
 20/66 anonim válasza:

húúúha :) ezt megnézném :DDDD

már csak kíváncsiságból is :P :)

24/L

2011. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!