Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hinni a betegtájékoztató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hinni a betegtájékoztatónak?

Figyelt kérdés

Lindynette20:

"Első alkalommal történő szedés:

Megengedett a 2-5.napon való szedéskezdet is,ez esetben a fogamzásgátló szedésének első hét napján nem hormonális kiegészítő fogamzásgátlás alkalmazása javasolt."

Én az 5.napon kezdtem szedni.Itt sokszor olvastam,hogy ha nem az első naptól szedi valaki,akkor 1hónap,míg hatni fog.Orvosi javallatra kezdtem az ötödiken szedni.Hihetek a betegtájékoztatónak meg a dokinak? összezavarodtam,nagyon nem szeretnék "gikszert"


2011. aug. 1. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már nem nagyon tudok hinni az orvosoknak...túl sok rossz tapasztalatom volt...a betegtájékoztatónak még talán valamennyire,mondjuk egyáltalán nem szedek gyógyszert.
2011. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem rossz tapasztalatom (még) nincs,de nem szeretem a véletlenre bízni a dolgokat.főleg a védekezés témát nem.szeretem a gyerekeket,de sem a párom sem én nem vagyunk még készek rá,hogy sajátot vállaljunk,így nem mindegy a dolog.
2011. aug. 1. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem,fogamzásgátló témában valamennyire megbízhatsz,ha már vérvétel alapján írta ki neked a doki.Nagyon ritka,hogy bogyó szedésnél mégis becsúszik.
2011. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak rákszűrést végzett,vérvételt nem kért.Mondjuk eddig minden rendben van a tablettával,beszedtem már 10et és nem tapasztaltam semmi különöset(lehet ez nem jelenti azt,hogy nem is fogok).hát nem tudom.jó lesz még óvszerrel a maradék idő a hónapból,azon már nem múlik semmi.csak jó lenne tudni,hogy minek lehet hinni meg minek nem :) köszi a választ :)
2011. aug. 1. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!