Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hihetek a betegtájékoztatónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek a betegtájékoztatónak ugye?

Figyelt kérdés
Novynette fogamzásgátlód kezdtem el szedni a menstruáció 1. napjátol. A betegtájékoztató szerint ekkor már az első szemtől véd. De annyi mindent olvasni itt... 1. levél 2 hét 1 hét stb... pénteken szeretnék először gumi nélkül lenni a párommal a 8. szem után. Szerintetek már lehet egyéb védekezés nélkül?
2010. jan. 5. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztató csak viccnek van :D:D


Amúgy azért mondják az 1-2-3 stb hetet, hogy biztos - ami biztos, ne legyen baj :)

2010. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én belarát szedek 8 honapja.Elkezdtem szedni a menzim 1.napjátol, és vártam 7 napot, tájékoztatoban ez van.Nem történt semmi.Hát az a baj, hogy nem ismerem ezt a gyógyszert.1. szemtől, de 1 hetet várni kell minimum, szerintem.Szertintem nem lesz semmi, ha védekezés nélkül lesztek együtt.
2010. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hinni a tájékoztatónak.Sőt csak annak lehet,nem annak amit innen onnan összeolvasol. Én cska azért vártam 2-3 hetet mert szivbajos vagyok:D
2010. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan hihetsz neki.
2010. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hihetsz neki, de ha biztos akarsz benne lenni azt az egy akár kettő hetet is ki fogod bírni óvszerrel, ha ez téged megnyugtat:)
2010. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!! :)
2010. jan. 6. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tuti várnék 14 napot, nőgyógyász mondta, hogy a 15. naptól véd.
2010. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már mind1. a betegtájékoztatónak hittem
2010. jan. 13. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!