Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hihetek neki? ( Kérdésed túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek neki? ( Kérdésed túl röviid. )

Figyelt kérdés
Tegnap reggel első vizeletből elvégeztem a Gabriel terhességi tesztet.. erős negatív lett ! Ma van a 29. napom.. általában a 27-29. napon szokott megjönni. Rosszullét-hányinger nincs, görcsölés-mellfeszülés sincs. Na ez mi?
2011. aug. 3. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes oszt jó van. Mi lenne? Valószínűleg azért késik mert rástresszeltél a terhességre. nyugi, nyugi
2011. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most kétségbe estem.. Nekem csak a C betűnél volt erős csík.. ez a negatív ugye?????????
2011. aug. 3. 16:22
 3/15 A kérdező kommentje:
T betűnél semmi nem volt!! több órával utána sem.. ugye nem vagyok terhes?? :(
2011. aug. 3. 16:31
 4/15 anonim ***** válasza:
Mégis milyen jel utalna rá hogy az vagy?
2011. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
bonyolult dolog a nő
2011. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nyugodj meg. Először is... védekeztetek?

Lehet az idegességtől nem jött még meg, de lehet az is, hogy korán teszteltél, ha terhes vagy és még azért nem mutatja ki.

19/L

2011. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A C a control vonalat jelzi, szóval azt jelenti, hogy működik a teszt. 1 hét múlva ismételd meg a tesztet, ha még nem jön meg addig. Hányinger amúgy is csak kb. a 6. hétnél kezdődik. 27-29-re szokott megjönni, és a 29. napon vagy. Még nem is késik!!! A gabriel teszt megbízható, szóval 1 hét után ismétlés, és ha akkor sem mutatja ki a terhességet, akkor nincs terhesség.
2011. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
27-29. nap az már a leghosszabb.. 26-27.en megjön általában! Ugye az jelzi a terhességet ha 2 csík van! Nekem 1 volt a C-nél.. az erős.. és még este se volt semmi a T-nél.. nagyon sokat idegeskedek.. párom szerint is emiatt késik
2011. aug. 3. 16:37
 9/15 anonim ***** válasza:

Még mindig nem írtad, hogy védekeztetek-e.

Most ezzel hiába nyugtatod sajnos magad, hogy most nem volt 2 csík, valami miatt akkor is késik.

Azt hiszem, ezeknél a teszteknél 5 percig kell várni és ami időn túli, az már "nem számít". De gondolom ez benne van a tájékoztatójában.

2011. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha minimum 1 hetet késik,akkor érdemes tesztet csinálni.Még csak 2-3 napot késik,aminek a terhességen kívül számtalan oka lehet.Persze ha nem védekeztetek megfelelően,akkor a terhességre is nagy az esély.
2011. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!