Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hihetek neki? ( Kérdésed túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek neki? ( Kérdésed túl röviid. )

Figyelt kérdés
Tegnap reggel első vizeletből elvégeztem a Gabriel terhességi tesztet.. erős negatív lett ! Ma van a 29. napom.. általában a 27-29. napon szokott megjönni. Rosszullét-hányinger nincs, görcsölés-mellfeszülés sincs. Na ez mi?
2011. aug. 3. 16:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
óvszerrel védekezünk.. 1x került sor megszakításosra.. és nagyon aggodós típus vagyok
2011. aug. 3. 17:08
 12/15 anonim válasza:
Szerintem nem vagy terhes. amúgy én is így vagyok, hogy nagyon aggódok, pedig már fogamzásgátlót is szedek. Ma kellett volna megjönnie a szünet 4. napjában de még nem jött meg. Csináltam egy tesztet az negatív lett. Nekem is lehet, hogy idegesség miatt csúszik még a tabi mellett is.
2011. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
MEGJÖTT :)
2011. aug. 3. 19:44
 14/15 anonim ***** válasza:
17:32-es:nem vagy egyedül.Én is mindig aggódom,pedig átmenetileg most én is bogyót szedek.Már az 5. levelet kezdem holnap és se az első,se a második után nem menstruáltam.A 3. után igen,de most a 4. után megint nem.Igaz még holnap megjöhet,mert a 7 napos szünet bármely napján megjöhet,de nekem szokott jele lenni és most nincs semmi.Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz,de tesztet is karok csinálni.Minden levél után csináltam az össze-vissza menzesz miatt és szerencsére negatív lett mindegyik.Remélem most is.
2011. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na,gondolom most nagyon megnyugodtál :)
2011. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!