Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azt fogja hinni, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt fogja hinni, hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a problémám, hogy anyukám el akar vinni nőgyógyászhoz, hogy felírjon nekem fogamzásgátlót. Most van barátom, de még szüzek vagyunk mind a ketten. Eléggé bevagyok indulva mostanság és elégítettem már ki magam banánnal is. (igen ez van, elég jó volt)Szűzhártyám már szerintem rég nincs meg. Mit fog hinni az orvos? Hogy már voltam fiúval? Elmondja anyukámnak? Még tényleg nem voltam senkkivel. Nem szeretném ha ebből balhé lenne, hogy azthiszik, már rég nem vagyok szűz...
2010. júl. 11. 03:49
 1/9 A kérdező kommentje:
jaigen. 16 éves lány vagyok, a barátom 17 éves
2010. júl. 11. 03:51
 2/9 lill* válasza:
banánnal XD
2010. júl. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jo h nem uborkával :D

Vagy fagyasztott hallal:D

2010. júl. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy már régen nincs zűzhártyád? Azért az nem olyan mint egy papír odabent, hogy bedugsz valamit, átszakad, és már nem vagy szűz...legalábbis szerintem...

:-)

2010. júl. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És mennyire dugtad fel a banánt?

Mert lehet nem is eléggé a banánnak jo volt

Ja és a barátod kezébe volt;-) a vége

A te kezedbe meg az ő banánja mi

2010. júl. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

banán ez jó:) legalább húztál rá gumit? vagy csak úgy simán?:O

am a kérdésedre válaszolva: az orvos ne mondhatja el Anyudnak, ha TE nem szeretnéd, mert köti a titoktartás! És ha az orvos úgy ítéli meg, hogy már nincs meg a szűzhártyád, nyugodtan elmondhatod neki, hogy nem voltál fiúval, hanem magadnak szereztél örömöt.

2010. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvost nem fogja érdekelni...Hidd el,látott ő már sok furcsaságot.
2010. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
EGGYIK NŐGYÓGYÁSZ SEM TUDJA MEGMONDANI HOGY MEG VAN-E A SZŰZHÁRTYÁD!!!!!
2010. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dede ha megvizsgál már pedig megfog mert tabit akarsz iratni!... De ha már van menszid és tampont használsz nyugodtan foghatod arra, mert tamponhasználatkor megsérthetted a szűzhártyád!:)
2010. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!