Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek elmerjem kezdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmerjem kezdeni a fogamzásgátló szedését mától? Még soha nem szedtem, és félek, hogy meghízom tőle

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 1 éve van barátom, nemrég voltam először nőgyógyásznál, aki irt fel gyógyszert. Sosem szedtem előtte, most is sokáig tartott, míg rávettem magam, mert nagyon félek, hogy meghízhatok tőle. Rendszeresen futok, ált egy héten 4szer fejenként 10 km-t. Ma jött meg a menstruációm, elvileg mától kéne kezdenem a tablettát, de a következő hónapban dolgozom és előreláthatólag jóval kevesebb időm lesz a futásra.

Cypromix-ot írt fel az orvos, szerintetek mit tegyek, várjak még egy hónapot a szedésével, amikor már ugyanúgy tudok futni vagy kezdjem el most? hízni semmiképp sem szeretnék.


Köszi előre is


2011. júl. 31. 12:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, ezen a "hízás"-dolgon még nem tetted túl magad...Hidd el, nem ez az egyedüli és legaggasztóbb mellékhatása a hormontartalmú gyógyszereknek. Lehet, hogy ez volt a legegyszerűbb és legrövidebb a nőgyógyászodnak, hogy felírt egy gyógyszert... Szerintem a fogamzásgátlás módszerének megválasztását egy fiatal nő esetében nagyon alaposan át kéne beszélni a szakemberrel tekintetbe véve minden körülményt, szokásokat, előző és családi betegségeket, stb...
2011. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

háát, én szerintem 1 hónap alatt nem fogod észre venni, ha hízol tőle. mert annyira nem drasztikus a dolog. 3 hónap után, amikor már megszokta a szervezeted, akkor lehet figyelni ezekre a dolgokra. és ha elkezded szedni, akkor azt a levelet mindenképp szedd be végig!


amúgy értem a problémád, és hogy neked ez tűnik a legsúlyosabb mellékhatásnak. kezdd el, majd meglátod, hogy mi lesz. :)

2011. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!