Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz, hogy esemény után az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy esemény után az ecetes tampon kiöli a spermákat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 21:07
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

tudom, hoyg van, meg azt is, hogy az olyan milyen ly, csak az nincs minden üzletben Te meg vajon azt tudod-e?

Jól van igaza van mindenkinek gumit kell venni, én csak kérdeztem igaz-e amit kérdeztem. ennyi.

köszönöm a normális válaszolóknak, hogy vették a fáradságot és aggódnak.

Aki meg "ojan" válaszokat írt, arra azért kíváncsi volnék, meg tudja -e tartóztatni magát, mint ahogyan itt egyesek írják, hogy ha nincs óvszer akkor ne csináljátok és kész.

2009. ápr. 9. 16:18
 42/44 anonim válasza:
100%
nem, nem igaz.
2009. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező,

mi 5 évig védekeztünk óvszerrel. És amikor véletlenül nem volt (ritka eset volt, elismerem), akkor bizony nem volt semmiféle közösülés. Volt orális szex és kézzel való kényeztetés. És jobb volt így, mint azon aggódni, hogy vajon terhes vagyok-e.

2009. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Hi!

a 04-02 23:13-as azt írta, hogy a 72órás tabit, 72 órával a szeretkezés után kell bevenni... hát.. maximum, és az se baj ha sokkal előbb.. ha lehet ezt az ecetes, citromos, kólás hülyeséget ne terjessze senki, mert aki kipróbája, örüljön, hogy csak gombát kap el és nem mást...

ISTENEM... aki nem tudja hogy kell védekezni, miért szexel?

L/17

2009. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!