Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz, hogy esemény után az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy esemény után az ecetes tampon kiöli a spermákat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 21:07
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
jól van na. ezek szerint, ah az ember hall egy valamit, nem lehet megkérdezni, igaz-e? bezzeg az jó kérdés volt mi, hoyg babonás vagy-e? vagy ilyesmi. miért aki babonás az nem csacsi?tudom más kaliberű kérdés, de akkor is.
2009. ápr. 3. 15:45
 32/44 anonim ***** válasza:
71%
Nézd, ha nincs nála gumi, akkor legyen nálad. Gumi nélkül nincs szex, ez ennyire egyszerű. És még véletlenül se menj bele ilyen "vigyázni fogok" típusú marhaságokba. Egyetlen aprócska csepp is elég.
2009. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
80%

Védekezni kell, de NEM UTÓLAG! ÉS nem citrommal meg ecettel! Gondolom a kimosom a hüvelyt és meg van oldva a terhességmegszakítás nevű mese is eljutott már a füledbe. Hát az is felejtős...

ELŐRE KELL VÉDEKEZNI. Neked leginkább a gumi lenne megoldás, vagy spermicid megszakíással kombinálva. Viszont a MEGSZAKÍTÁST ÖNMAGÁBAN FELEJTSD EL, ha nem akarsz gyereket.

2009. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:
63%
sósavat még nem próbáltad?? az is megöli a spermákat:D:D:D de ami már bement, azt semmivel sem szeded ki onnan!
2009. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

utolsónak: a sósavat próbáld Te!

azért nem vagyok ennyire bunkó.

és ha tudatlan vagyok is emberi választ még érdemlek vagy nem?

2009. ápr. 4. 18:20
 36/44 anonim válasza:
6%
Az imádkozás többet segít.
2009. ápr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
78%

LOL...

Ez már azért kemény.

Nem csak a kérdező, hanem az összes kérdés, ami mostanság van.


Egyébként meg ha nincs nála gumi, nem kell dugni. Ennyi. Ez nem olyan, mint a légzés, amit csinálni kell. Erre senki sem kényszerít. Ha meg a pasid nagyon akarja, ha van gumi, ha nincs, akkor tedd ki a szűrét! Jobban jársz.


Én 18 éves srác vagyok. A barátnőmmel még nem feküdtem le, pedig már több, mint fél éve járunk. (Ő is 18.)

A gumi mindig ott van az ágy mellett, amikor hozzám jön. (Úgy, hogy ne lássa, nehogy kényszerítve érezze magát...) Amikor egy hónaposak lettünk, vettem egy dobozzal, nehogy ne legyen, amikor kell.

2009. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
29%
Nyugi,használhatod a tampont,nagyanyáink is ugy védekeztek,de az nem védd meg a nemi betegségtől.
2009. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarlak leteremteni, már így is épp elegen megtették(sőt túlzásba is vitték), de az szörnyen butaság, amit írtál, hogy elsőre nem akarsz venni gumit, mert az ciki.Ezt felejtsd el.Sokkal cikibb lene, ha terhes lennél.Ügyes legyél!
2009. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
100%
Hallottál már az eset utáni tablettáról???????? tood ojan is van
2009. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!