Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz, hogy esemény után az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy esemény után az ecetes tampon kiöli a spermákat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 21:07
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
92%
Ööö, azért vannak ennél sokkal hatásosabb és fájdalommentes védekezési módszerek is. Pl. az ÓVSZER. Tabletta. Hüvelykúp.
2009. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
88%
ja de helyette vehetsz egy doboz óvszert is. akkor nem kell lesni utána...
2009. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
utolsónak köszi, hoyg megírta . ezek szerint más is hallott hasonlót :-))
2009. ápr. 2. 21:31
 14/44 anonim ***** válasza:
35%
én a colára szavazok, azt rendesen az üvegből kell önteni.
2009. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
65%

"pl.a joghurtos tampon is igen is hatásos, persze másra, a hüvelyflóra helyreállítására"

hát igen, ez a lényeg, hogy az másra jó! egyes marad.

2009. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
89%
Ha már átjutott néhány hímivarsejt a méhszájon, akkor annyira mindegy, hogy ecetes vagy citromos( mindkettő savas kicsit, és a savas közeg öli a spermiumokat), már van esély, hogy teherbe ess.
2009. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
90%
Mi lenne ha egyszerűen gumit használnál vagy vmi más bevált IGAZOLT dolgot? Miért kell ilyenekkel szórakozni? Akkora ostobaság kisérletezni ilyesmivel...
2009. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
61%

Én már meg sem lepődök az ilyen kérdéseken. ami a tinik szexuális felvilágosultságát illeti manapság, haladunk vissza a középkor felé.

édeske! olyanról, hogy gumióvszer hallottál már? egyáltalán olyanról, hogy ésszerű védekezés a nem kívánt terhesség ellen? de azt tudod, hogy az ecetes tampon jó terhesség kiküszöbölésére. foglalkozz inkább a leckével, vagy menj aludni, és ajánlom a felvilágosító kiadványokat, már ha tudsz olvasni.

2009. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
66%

ti normálisak vagytok? hátha összeszed szerencsétlen valamit...

inkább az esemény utáni tablettát ajánlom, van 48 órád hogy bevedd, ha jól tudom van valami 72 órás szabály is, de abban már nem vagyok biztos, menj el a közeli gyógyszertárba és kérj esemény utáni tablettát, az tuti beválik, és ha a sperma átjut a méhszájon akkor az ecetes/citromos tampon semmit sem ér

a hülye lúgos kémhatású a citrom pedig savas, a kettő pedig semlegesíti egymást, úgyhogy nem a legegészségesebb, ami pedig a kólát illeti, ti nem vagyok komplettek...

2009. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj, hogy az ilyenek fognak szaporodni!

Aki pedig normálisan védekezik, az nem.


Az ecet nem megy be a méhedbe a tamponról a sperma után!

Amúgy pedig tényleg öli a spermákat - de a tejsav épp annyira öli, ami amúgy is ott van a hüvelyedben! A spermák azért sprintelnek, hogy ebből a durva közegből mielőbb a méhbe kerüljenek. És elég, ha egy túléli...

2009. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!