Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz, hogy esemény után az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy esemény után az ecetes tampon kiöli a spermákat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 21:07
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
72%
ma 22:48-as, Te is IQ betyár lehetsz. Az 72 órás tabletta, 72 órával szeretkezés után kell bevenni. Terhességmegszakító, van benne gy kilónyi hormon. Évente csak 2 darabot szabad bevenni belőle (18 év feletti lányoknak). CSAK akkor szabad használni, amikor kiszakad a gumi vagy hasonló baleset történik, mert amugy ha havonta akár csak egyet beveszel egy évig akkor 1 éve alatt tönkrevágja a szervezetedet.
2009. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
81%
És nyilván a kóla poén volt, a hüvely pedig nem lugos (szép is lenne) hanem savas kémhatású...olvass utána mielött hülyeséget beszélsz...
2009. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
62%
kész a matekházi?
2009. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
80%
már hogy lenne kész? nem ér rá. szupertitkos laborkísérleteket folytat ecetszármazékokból és tamponokból, hogyan lehet szélesíteni a kémiai spermicid fogamzásgátlók skáláját:D
2009. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
87%

Jól van, szerintem értett belőle, elég, ne piszkáljuk. Jó nagy csacsiságot kérdezett, de remélhetőleg belátta, hogy semmi értelme és inkább a megszokott módon előzik meg a bajt.. Hozzáteszem, ez lenne a helyes!!

És, azért illene válaszolni, hamár ennyien írtak neked!

2009. ápr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó! bocsi, de jó nagy naiv lehetsz, ha szerinted értett belőle bármit is. neki csak annyi inger jutott el az idegdúcáig a komm.okból, hogy rátámadott a sok szemét, begyepesedett felnőtt, pedig ő akkora jót kérdezett. szóval mi vagyunk a f@szok, természetesen nem ő. de sztem is haggyuk, aki hülye az is marad.
2009. ápr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

igenis értettem és minden házim készen van, és értelmiségi családból származom, de kérdezni lehet nem? egyébként még nem szexeltem és attól félek mi lesz ha nála nincs gumi... így elsőre még ciki nekem megvenni( én lány vagyok) és csak azért kérdeztem, mert ilyesmi ( citrom stnb) mindig van itthon. látom hoyg marhaság....

és kérem nem megbuktatni.... :-)

2009. ápr. 3. 09:04
 28/44 anonim ***** válasza:
80%

Ha nincs nálatok gumi, akkor ne menj bele, ennyi. Ez a módszer egyáltalán nem biztosít semmit, max. magadat vágod tönkre.

Ilyen hozzállással meg inkább még ne szexelj.

2009. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim válasza:
32%
most vannak vámpirok vagy nem és ha vannak használnak tampont?fokhagymásat?előre koszi puszcsiííííííí4
2009. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
63%
:O Hát én csak azt dugok oda ami odavaló..
2009. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!