Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lecsúszott óvszer miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsúszott óvszer miatt terhesség?

Figyelt kérdés
Szex közben lovagló pózban lecsúszott az óvszer. Amint észrevettem abbahagytuk. Ahogy kivettem az óvszer a barátnőmben maradt és aztán húztam ki. El nem élveztem, viszont előváladékom viszonylag sok van. Barátnőm ciklusának 17. napjában van. Terhesség esélye? :S vagy bármilyen vélemény, tanács. Előre is köszönöm.
2011. júl. 12. 18:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akkor kedves utolsó hozzászóló:olvass csak utána és rájössz,hogy nekem van igazam!Még petting során is,amikor csak a hüvely elejét izgatja a farkával a pasi,akkor is a váladék miatt életképesek a spermák és igaz ritkán,de okoznak terhességet.Tudod,azt szokták mondani,hogy csak az nem lehet terhes,aki nem érintkezik pasikkal.Mert amúgy ha hiszed,hanem...úgy is lett valaki terhes,hogy az apja törölközőjével törölte meg alul magát,amin volt sperma.Szóval mielőtt leszólsz valakit,légyszi tájékozódj már.Én oda-vissza tudok mindent a védekezésről,a sima teherbeesésről vagy a különleges teherbeesésről,a terhességről és egyebekről.És mint az előző hozzászólásomban írtam,minimális az esélye,hogy a srác barátnője terhes lett,de nem esélytelen.Amúgy megsúgom,hogy 8. o-ban bioszból nekünk már elmondták a fentieket,többek között egy nőgyógyász.Szóval kötekedj csak,de csak azután,miután annyit olvasol és tájékozódsz ebben a témában,mint én.Én 8 éve nap,mint nap ezt teszem,szóval van bepótolni valód.Hajrá!
2011. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!