Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség? Nem tudom. 3-4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség? Nem tudom. 3-4 napja lefeküdtem a barátommal. Volt óvszer, nem szakadt ki, és ráadásul menstruáció után voltam, és így kevesebb az esélye a terhességnek... remélem..

Figyelt kérdés
de mégis, tiszta bizonytalan vagyok, hisz mikor elélvezett a barátom(nem belém...), akkor hozzám nyúlt ott.:S Fogalmam nincs, hogy olyan volt e a keze vagy sem. Mégis félek. Ő azt mondja, nincs semmi gáz, hisz tudja, hogy vigyázni kell, és gyereket sem szeretne. Hiszek is neki, de azért van bennem félsz. Mennyi az esélye, hogy terhes lehetek?
2009. jún. 26. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem vagy az!
2009. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért van ez a feltételezésem, mert olvastam erről itt a fórumon, és van esélye ennek.:S És ezért totál elöntött a pánik... még csak egyik szülőm tudja, így is ki van borulva, a szokásos felnőtti para, és ha még ez is... nem kéne, őszintén szólva.:/:D
2009. jún. 26. 19:44
 3/18 anonim válasza:
Nagyon kicsi az esélye, hogy terhes vagy, úgyhogy nyugodj meg!
2009. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én is ezzel nyugtatgatom magam... Meg a barátnőm is. De azért ott van a minimális esély, és azért az félő. Nem voltam/vagyok sose az a szerencsés típus, hogy elkerül a baj. xD Aztán itt van ez a teszt dolog. Hát van rá kritika, meg várni is kell vele, hogy mutasson is valamit... Szóval eléggé patt helyzet. :/
2009. jún. 26. 19:52
 5/18 anonim válasza:

Eddig a terhességért drukkoltam ezen az oldalon, de Neked most azért drukkolok, hogy ne légy az!

(utolsó voltam)

2009. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
hát én is ezért drukkolok... :S:S:S köszi:)
2009. jún. 26. 20:05
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
pfff...mi a kérdés?Ha ennyire félsz ne csináld!Se a barátodban,se magadban,se a tudásodban nem bízol!Ha óvszerrel baj nélkül is ennyire félsz az azt mutatja,hogy sem lelkileg sem fizikailag nem vagy kész a szexre!De azért egészségetekre!!! :/
2009. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem. Nem így van. Nem érted a kérdésem. Ha nem lennék rá felkészülve, nem engedtem volna. Én nem vagyok az a lány, aki mindenre igent mondd, és durr bele mindenbe! 9 hónapja vagyunk együtt. És a barátomban is ugyanúgy benne van a félelem, mint bennem. Ssak az utolsó alkalomkor felállt ez a tény, és utánaolvastam itt, kíváncsi voltam néhány dologra. És megláttam azt, hogy kéz által is belém kerülhet sperma. Na ez itt a gond.
2009. jún. 26. 20:13
 9/18 A kérdező kommentje:
Ja és ez a dolog nem együttlét közben volt, hanem után. Szövegértés.
2009. jún. 26. 20:14
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Én értem a szöveget csak akkor te nem tudsz írni!Mert nincs ott olyan,hogy mikor nyúlt oda vagy sem!Ha a barátod azt mondja nem volt olyan a keze akkor mitől félsz?Továbbá okos lány...az óvszer síkosítója spermaölő szerrel van vegyítve!!!
2009. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!