Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség? Nem tudom. 3-4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség? Nem tudom. 3-4 napja lefeküdtem a barátommal. Volt óvszer, nem szakadt ki, és ráadásul menstruáció után voltam, és így kevesebb az esélye a terhességnek... remélem..

Figyelt kérdés
de mégis, tiszta bizonytalan vagyok, hisz mikor elélvezett a barátom(nem belém...), akkor hozzám nyúlt ott.:S Fogalmam nincs, hogy olyan volt e a keze vagy sem. Mégis félek. Ő azt mondja, nincs semmi gáz, hisz tudja, hogy vigyázni kell, és gyereket sem szeretne. Hiszek is neki, de azért van bennem félsz. Mennyi az esélye, hogy terhes lehetek?
2009. jún. 26. 19:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.Egyrészt igaz az óvszer spermicid hatása,másrészt a sperma szabad levegőn igen hamar elpusztul.Harmadrészt ha csak hozzád ért "ott" attól még akkor sem lehetnél terhes,ha olyan lett volna a keze.
2009. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
vegyél egy terhességi tesztet
2009. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
nem veszekedés miatt vagyok itt. Nem azért, hogy összevesszek, hanem hogy megnyugodjak xD szóval nyugodtság:D odaírtam, hogy nem belém élvezett. Lehet, nem voltam egyértelmű. Bocs. :S:D A kezével attól még bejuthatott belém a sperma. Na akkor leírom: együtt voltunk. Vége lett. Levette az óvszert. Kezem munkájára elélvezett. Aztán hozzám nyúlt ott. Ennyi lenne a történet. És még1x sorry. Nem gyakran írok ide. És mikor írtam, nem figyeltem a részletekre.
2009. jún. 26. 20:43
 14/18 A kérdező kommentje:
hm.. köszönöm. már ezért megérte ide írni. :) a teszten én is gondolkoztam. de arra meg várni kell egy bizonyos időt. :) még1x köszönöm:)
2009. jún. 26. 20:44
 15/18 A kérdező kommentje:
így is fennáll az, ha úgy értem a "hozzám nyúlt ott" -ot, hogy megujjazott? hű, de hiper hülye vagyok. legközelebb a kérdésem máshogy fogalmazom. látszik, hogy ez volt az első -.- xD mindenkitől bocs.
2009. jún. 26. 20:50
 16/18 A kérdező kommentje:
??? :(
2009. jún. 26. 21:26
 17/18 A kérdező kommentje:
aki tud, nyugtasson meg:(:( nagyon kétségbe vagyok esve:( félek még a gondolattól is:(
2009. jún. 26. 22:02
 18/18 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy terhes ne parázz mert akkor biztos késni fog.
2009. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!