Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lecsúszott óvszer miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsúszott óvszer miatt terhesség?

Figyelt kérdés
Szex közben lovagló pózban lecsúszott az óvszer. Amint észrevettem abbahagytuk. Ahogy kivettem az óvszer a barátnőmben maradt és aztán húztam ki. El nem élveztem, viszont előváladékom viszonylag sok van. Barátnőm ciklusának 17. napjában van. Terhesség esélye? :S vagy bármilyen vélemény, tanács. Előre is köszönöm.
2011. júl. 12. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
LOL
2011. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 WhiteLabel ***** válasza:
0%
nem terhes. Max te lehetsz terhes.
2011. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt az óvszerlecsúszást annyira nem tudom elképzelni, de akkor szerintem lényegében az óvszerben mozogtál, csak az a barátnődben volt... nem?
2011. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem. De ahogy mozgott rajtam egy adott mozdulattal lehúzta. Kössz az eddigi válaszokat de ezzel nem kerültem előrébb.
2011. júl. 12. 18:20
 5/11 WhiteLabel ***** válasza:
46%
már írtam hogy nem lehet terhes, ennyi ésszel neked még a hoki ajánlott maximum.
2011. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van esély a terhességre,mert benne maradt a gumi és abból folyhatott bele előváladék,ráadásul a 17. napon egy normális ciklusnál peteérés van.Bár az előváladékban jóval kevesebb a sperma,így tényleg kicsi az esély.Ha késne 1 hetet a menstruációja,akkor csináljon egy tesztet.
2011. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a gumi vége kilógott, akkor értelem szerűen nem ehet terhes.
2011. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
De lehet,ugyanis a hüvely külsejéről is képesek a váladékkal behatolni...
2011. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ne égess ki. Azért ennyire nem supermanek. Kívülről nem fognak bemászni.
2011. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ annak aki rendesen válaszolt. "WhiteLabel" nem fogom magam azzal leégetni, hogy elküldelek a francba, de ha nincs használható véleményed akkor inkább fogd be a pofád! :)
2011. júl. 12. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!