Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy este alatt a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy este alatt a barátom többször belém élvezett. Utána rá két napra beszedtem egy eseményutánit. Lehetek még terhes? Még lent

Figyelt kérdés

Mármint azt tudom,hogy egy ilyen tabletta nagy valószínűséggel megoldás a dologra,de kis százalékban még előfordulhat a terhesség. De úgy értem,hogy mivel többször élvezett belém,így esélyesebb,hogy teherbe esek?


Légyszi,csak normális válaszokat,tudom,hogy mekkora felelőtlenség volt,sokat ittunk,de ahogy lehetett korrigáltuk....nagy lecke volt ez....


2011. júl. 9. 18:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ahogy használtad, az olyan 60%-os hatásfokot jelent.

Mivel össze is keveri a vérzésed, nem tudni, hogy mikor kellene megjönnie.

Szerintem 2 hét múlva tesztelj.

2011. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Aki nem bírja ne igyon, ilyen felelősségteljes dolgokra részegen is odalehet figyelni. Például azt, hogy használok óvszert.
2011. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Az oltásokkal nem kell törődni,gondoltam,hogy lesznek itt olyan atyaúristenek,akik még soha az életben nem hibáztak semmiben. Jó nektek,gyerekek :)

Mondjuk névtelenül én is könnyen oltogathatnék bárkit.

Amúgy kértem,hogy,hogy normális válaszokat írjatok,hát egy-két esetben ez nem jött össze,számítottam rá,hogy lesznek ilyen gyökerek. Amúgy tudom,hogy én is az vagyok,mert óriásit hibáztam/hibáztunk a párommal,de szerencsére vannak még olyan tökéletes emberek a világban,akik még sosem hibáztak nagyot ;) (LOL....)


A normálisoknak: a tabletta hatékonyságát tudom,amúgy igazán attól félek,hogy mivel többször ment el bennem,így tényleg nagyobb az esélye,hogy terhes leszek.

2011. júl. 9. 22:12
 14/19 anonim ***** válasza:
Ezzel arra utaltam, hogy általánosítasz azzal, hogy senki se követett el még hibát az életében, szóval ezzel arra következtettem egy lapra veszed egy bármilyen fajta hibával.
2011. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
amit mindenki elkövethet/elkövetett már élete során.
2011. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kicsapja nálam a viselkedésed a biztosítékot, de nem csak ezzel, hanem utána még a megnyilvánulásaiddal, eléggé szemtelen lehetsz az életben is. Nem kell így fent hordani az orrodat, még taknyos felelőtlen gyerek vagy aki azt hiszi mindent tud már, de azért mert úgy viselkedsz. És mielőtt megint felkapnád, rohadtul nem a többször beléd élvezett sztoridra értem, azon már túlléptem.
2011. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Legszívesebben én is írnék ide pár dolgot, ami megdöbbentett a történetedben...de én úgy látom, h ez örök tanulság neked így nem papolok. Ha komolyan veszed akkor ez az esemény egész életedben kísérteni fog és arra int h ne tégy többet ilyet.


Őszintén kívánom ,hogy ne legyen baj.

2011. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a te gyerekeddel történne meg (igen letolnád) de nem hagynád cserben, segítenél, válaszolnál a kérdéseire. Manapság az emberekben nincs sok lelkiismeret. De ha tényleg kiderülne hogy pl. a te lányoddal ez megtörténik, akkor nem vágsz be neki egy olyat, hogy "ha ilyen felelőtlen voltál akkor meg is érdemled" mert ez nem válasz. tudja milyen felelőtlen volt, nem letolást kért hanem segítséget!!! Nem te vagy az anyja, apja. Ezt majd tőlük megkapja. Ha nem tudsz hozzászólni a témához, csak oltogatni, akkor keress egyéb kategóriát! Nehogy legközelebb visszaüssön, hogy veled is megtörténik, mert te is ugyan ilyen tanácstalan lennél!
2011. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a kerdezo teljesen tisztaban a tettevel, ahogy ezt irta is. Egyik baratnommel volt ugyanez, hetvegen tortent a dolog, es csak hetfon tudott orvoshoz menni feliratni esemenyutanit, neki nem lett baj. Kivanom, hogy neked se legyen!
2011. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!