Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van akkor, amikor letelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, amikor letelt és beszedtem a 21 tablettát, de még nem jött meg? Lehet sexelni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 12:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint sex, gumi nélkül, úgy, hogy elmegy bennem...
2011. szept. 10. 13:00
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha még most kezdted el, akkor várd meg a következő levél elejét, amúgy lehet.
2011. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ma van a 4. "tabimentes" napom tehát kedden fogom elkezdeni az új levelet,viszont ma szerintem már meg jön, vagyis meg kell, hogy jöjjön.
2011. szept. 10. 13:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de most volt csak az első levél? Mert akkor várd meg a következő levél elejét!
2011. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2011. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha ez volt az első leveled,akkor én megvárnám a szünet végét és csak úgy szexlnék.

Ha ma fog megjönni,akkor higiéniai problémákkal is meg kell szenvednetek.

Ha ma van a szünet 4.napja,akkor nem kedden,hanem szerdán kell elkezdened szedni az új levelet.Ugyanis nem a 7.napon,hanem a 8.napon kell elkezdeni a levelet.A 7 napos szünet 7 napig tart és nem 6 .

2011. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hat a tabletta?

Az első levél hatékonysága úgy derül ki, hogy a 21 napot végigszedve, a 7 napos szünet alatt megjön a megvonásos vérzés. Ha ez nem történik, akkor nagy valószínűséggel nem jó neked a tabletta. Ez esetben gyógyszert kell váltanod és nincs elegendő védettséged.

Ez a legesélyesebb indok, de mindenképp nőgyógyásszal konzultálj, mert stimmel a dolog.

2011. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
*nem
2011. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Több mint 3 éve szedem, szóval nem első levél :D egyébként már tárgytalan, nem vártam meg a másik levelet és bár 2 napot csúszott (de az szerintem miattam, mert elcseréltem az utolsó 2 tablettát véletlenül) de vasárnapra megjött, úgyhogy nincs probléma. Köszi a válaszokat!
2011. szept. 14. 17:25
 10/10 A kérdező kommentje:
És igen, ma, azaz szerdán kezdem az új levelet! :)
2011. szept. 14. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!